Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztó ez a szokásom, mit...

Borzasztó ez a szokásom, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Gyakran vagyok kissé kötekedő(de nem rossz szándékból), nyugtalan, állandóan pörgök és társaságban vagyok sokszor, de ha valamiben nagyon megbántanak, akkor ingerlékennyé válok, mindenkinek(de leginkább annak, aki megbánt) bunkózok, és ha nagyon elfajul, akkor lek.anyázom vagy egy dögölj meg fordul ki a számon, utána meg sírok. Nagyon irritál ez a hangulatváltozás, pláne azt hogy jó pár embert megbántok. Ma is az osztályomban történt ilyen, és nem vagyok képes a szemükbe nézni, akikre haragudtam abban a 10-20 percben. Legnagyobb szerencse, hogy viszonylag ritka ez a dolog.

2018. jún. 1. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Önuralom, mi más? Számolj 10-ig, mielőtt reagálnál. Gondold át, hogy tényleg olyan fontos-e az a dolog, ami miatt kiakadtál vagy egy jelentéktelen semmi. És ha dühös is vagy, a szavaidat kordában lehet tartani: nem kell káromkodni, anyázni, hanem kulturált módon, lehetőleg nem ordítva kifejezni nemtetszésedet. Pl 'nem hiszem, hogy rászolgáltam erre a hangnemre'. Ne akadj ki minden kritikán. Vagy hamis és rosszszándékú, akkor ne add meg neki az örömet, hogy sikerült provokálnia, vagy igaza van, és akkor pont azért fáj neked, mert akkor találva érzed magad, mint akit rajtakaptak. De a kipécézett rossztulajdonság a tiéd, nem a másiké, és voltaképpen nem ő sért meg téged, hanem te sértődsz meg szabad akaratodból. Inkább tisztázd magadban, hogy igen, ebben igaza van, és nyeld le a békát, és igyekezz változtatni.
2018. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne változtatni, nem akarok a hülyeségeim miatt haragban lenni
2018. jún. 1. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Majd egyszer-kétszer jól elvernek, vagy alaposan megaláznak, és utána majd leszoksz magadtól.
2018. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Gondolom te a halál tökéletes ember vagy, aki nem csinált soha semmi rosszat. Ember vagyok, hibázoo, akarok változni, ekkora baj?
2018. jún. 1. 21:16
 5/9 A kérdező kommentje:
*hibázok
2018. jún. 1. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem, többek között, én sem vagyok tökéletes, de a bunkó ktekedő beszólogatás, ordenáré anyázgatás meg egy szájhúzás közt azért van különbség.


Ha nekem k. anyáznál csak úgy, mert képtelen vagy emberi módon kommunikálni, visszakézből valószínű, hogy szájon is vágnálak. Nem nagyon, de azért megtanulnád, kinek anyázhatsz.


29n


Egyszer tényleg addig fogsz szájalni, míg valami meg nem ver, aztán majd nem érted, miért kaptad.


És ideje lenne nagyon gyorsan észhez térni, akár pszichológus segítségével, mert a hozzád hasonlókat értelmes ember messzire elkerüli. Senki nem szereti a kötekedő, bunkókat.

2018. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ugye?
2018. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, neked nem tűnik fel, hogy te ugyanolyan bunkó vagy (még ráadásul nő)? Az óriási intelligenciabeli különbség te meg a kérdező között, hogy ő felismeri a hibáját és a változáshoz kér tanácsokat, miközben te ismeretlenül, 5 sor alapján leordítod a fejét, mindennek elmondod, és még jó fejnek is gondolod magad!
2018. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egyből ugatok vissza, és ha magyin rossz hangulatom van, akkor sem, ami természetes reakció. Meg honnan vetted, hogy rosszindulatból kekeckedek meg anyázok? Kötekedni hülyeségből is lehet(és én ezt szoktam csinálni), anyázni meg alapból megszoktam, de akkor is csak akkor ha nagyon felvagyok húzva. Legalább hülyeséget ne írj!
2018. jún. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!