Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézek ki csúnyán oldalról?

Miért nézek ki csúnyán oldalról?

Figyelt kérdés
Na jó... Ez egy hülye kérdés. De elölről teljesen normálisnak nézek ki na de oldalról... Szörnyű!!! Ezt egy olyan próbafülkébe láttam ahol sok tükör van meg a rólam készült képeken. Ez azért van mert nem látom magam oldaról?
2018. jún. 3. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha fordítva lenne! (amúgy a kérdésre a választ nem tudom, én is kíváncsian várom)
2018. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azért van, mert nem vagy hozzászokva a látványodhoz oldalról. Hiszen, ha valaki csinos profilból, akkor hiába először pillantod meg oldalról, akkor is látni fogod rajta, hogy csinos.

A homlok rossz dőlészszöge, meg az áll vonala, plusz a toka nagyon el tudja rontani a látványt.

2018. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Fogak, áll, homlok, szemek.


Gay alien skull-od van?

2018. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szokni kell..


viszont jó tudnod, hogy ha belül büdösödsz akkor a legrosszabb profilodat fényképezik a memóriába ha meg egy kincs a személyiséged akkor a legelőnyösebbet...


figyeld meg, mindenki így működik

2018. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!