Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? És hogyan tudok...

Miért van ez? És hogyan tudok rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze életem nőjével. Tényleg fülig beleszerettem mert megvan benne minden amit egy nőben keresek.

Viszont az utóbbi időben elkezdtem olyan dolgokon gondolkodni amin nem kellene. Méghozzá az hogy túl jó hozzám. Egyszerűen annyira jól néz ki meg kedves és aranyos hogy én senkinek érzem magam mellette. Sokan mondják nekemis hogy helyes vagyok meg ilyesmik de ezeknek sajna nem igazán hiszek :/. Talán amit bevallok magamnak hogy egész izmos vagyok viszont sok más ember is izmos ennyire vagy még akár jobban is. És eljutottam arra a szintre hogy rettegek. Rettegek hogy a barátnőm egyszer ráeszmél hogy sokkal jobb barár való mellé mint én. Valaki aki jobban néz ki. Illik hozzá.

Sajna már olyan szinten hatalmába kerítette ez hogy inkább lennék szingli csak ne kelljen ebbe a rettegésben éljek.

Ha valaki tud kérem segítsen.



2018. jún. 3. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmadat kéne feltornázni. Ezt, hogy túl jó hozzád felejsd el, ilyen nincs. Még akkor se, ha csúnya lennél.
2018. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de hogyan fejlesszem az önbizalmam?
2018. jún. 3. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd be Youtubera, hogy Based Zeus. Tele van a csatornája ilyen tanácsokkal és nem csak mellébeszél, hanem tényleg nagyon hasznos dolgokat mond.
2018. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, félrekefélés bárkinél előfordulhat. Még aki nem gondol rá annál is. Ilyen az élet.
2018. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!