Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez rosszindulat a...

Mitől van ez rosszindulat a Kérdezőknek felé?

Figyelt kérdés

Rengeteg kategóriában látom, nekitámadnak a Kérdezőnek, beszólogatnak neki (érdemi választ persze nem adnak), kiforgatják a szavait, majd kamunak nevezik, ha kibővíti információkkal az alap kérdést?


Honnan ez a rosszindulat? Én szoktam válaszolgatni, de ahova nem tudok normálisan válaszolni, oda nem is írok, veszekedni meg pláne nem kezdek el, meg mindenféle következtetést levonni, amit aztán alapigazságnak könyvelek el és azt is nekidobom a többi válaszolónak vagy a kérdezőnek. Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdésekre.



2018. jún. 4. 19:11
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Kérdező felé* elnézést
2018. jún. 4. 19:11
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen csak mindenki azt hiszi hogy okosabb a másiknál. Plusz itt kiélheti a veszekedési hajlamait.
2018. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Sok ember itt megkeseredett. Én az eddig kiírt kérdésekre mindig támadást kaptam, nem pedig normális választ. Nagyon idegesítő!
2018. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

Néha mintha lennének időszakok, amikor megérkeznek ide az örök ellenzékiek, és nem csak a kérdezőt eszik meg, hanem egymást is.

Ilyenkor ha normálisnak tűnik a kérdező, valósnak tűnő problémával, akkor szoktam felajánlani neki, hogy beszélgetek vele privátban, mielőtt megeszik, és még annyi kedve sem marad, mint amennyivel idejött.

2018. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Bubuka508 ***** válasza:
33%
Mert itt is, mint mindenütt, rengeteg az ostoba ember, aki okosnak hiszi magát és osztja az "észt" mindenkinek (már akiknek lehet). Meg, akinek ez létszükséglete, ahogy más is írta, kiélheti a veszekedési hajlamait. Ellenem is szinte mindig összeröffennek, aztán dobálják rám a szart. Csak azt nem értem, hogy a moderátorok minek vannak, ha ezek válaszait pontozzák fel, én meg pl. képtelen vagyok max. 67 %-nál többre vergődni. Nem mintha érdekelne, mert az említettek miatt itt színvonal nincs, csak bosszant.
2018. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Ne panaszkodj, más országban pedig meg is verik, akik hülye kérdéseket tesznek fel.
2018. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Mert sokszor annyira sötét és ostoba a kérdező, hogy egyszerűen kitépem az összes hajam. A tyúk okosabb, amelyik az udvaron kapirgál, komolyan.
2018. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én is látok néha buta kérdéseket, de azokat figyelmen kívül hagyom, nem kezdek el neki írni. Én most arra gondolok, amikor normális a kérdező és mégis nekiugranak.
2018. jún. 4. 19:35
 9/29 Bubuka508 ***** válasza:
38%
Az ostobának egyszerűen nem válaszolok, nem foglalkozom vele. Ennyire egyszerű.
2018. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

A felhasználóknak egy elég nagy része nem jó szándék miatt van ezen az oldalon hanem azért hogy szórakozzon/elüsse az időt és bizony sajnos nem sajnos sokan a trollkodásban, kötözködésben lelik az örömüket.

Illetve ahogy a hetes írta, vannak olyan magas labdák amiket nehéz nem leütni :D

2018. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!