Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz 2018-ban Emo-vá vállni?...

Gáz 2018-ban Emo-vá vállni? Lenéznének miatta?

Figyelt kérdés
Ma Budapesten láttam a metrón egy emó srácot nagy ezüst hajjal full fekete szettben (remélem tényleg emo volt nem valami más stilus ha más akkor elnézést) és nagyon megtetszett ez az öltözködés,stilus. Tudom hogy az emo az nem egy öltözködés hanem egy világnézet,zene műfaj. Személyiségem szerintem sajna megvan hozzá csak félek ha az öltözködésem váltanám erre akkor kiközösítenének,lenéznének és nem lenne barátnőm. Én fiú vagyok amugy, 16 éves, Debrecenben fogok tanulni. Ha te voltál délután a Pest-Buda metrón (vagy lehet Buda-Pest) délután és ezt olvasod akkor rámírsz kérlek? Többiektől meg normális választ szeretnék esetleg tanácsokat is.

2018. jún. 4. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan. Majd kinovod.
2018. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha azon aggódsz, hogy lenéznének-e akkor ez a stílus nem neked való
2018. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Csináld nyugodtam.Abban a korban vagy amikor ilyenek beleférnek.Huszonévesen amikor melozni kell akkor már nem feltétlen megengedett az ilyesmi.

Azért tölts le pár mcr számot telódra hogy teljes legyen a kép :)

2018. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Neehogy emós legyél már... fúj
2018. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nen vagyok emo, de szerintem, ha fokozatosan váltasz, akkor talán könnyebb... de inkább csináld amit én, és sz.rd le magasról a többi véleményét.
2018. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Hívd magad gótnak, az talán elfogadottabb.
2018. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáznak nem gáz. Amúgy akkor csinálhatnád azt, hogy csak az öltözködésed, és olyan hajat nem vágsz/nem vágatsz magadnak. Amúgy lehet a ruházatod pl full fekete; meg még azt kicsit kombinálhatod, ha akarod. Most ilyen sötétkék+fekete négyzetrácsos sál van előttem, meg olyan nem láb-formájú böhömcipő, ami lehet szintén kockáz. (Nem vagyok fullosra otthon ezekben a stílusokban.)
2018. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 full feketét nyomattam nemrég és utcán ordibáltak utánnam hogy emós paraszt pedig nem vagyok az hajam is a mostani divatnak probálom csinálni több kudarcal. Mivel nincs sok barátom és nincs barátnőm nekem fontos hogy mit gondolnak rolam.
2018. jún. 5. 06:39
 9/13 Metionin ***** válasza:
90%

Ha fontos hogy mit gondolnak rólad, akkor inkább hagyd ki. Viszont jó tanulási folyamat lenne arra, hogy megtanuld leszarni mások véleményét. X módon tetszel magadnak, nem bántasz vele senkit, csináld. Most mindegy hogy fekete ruhát szeretnél vagy piros hajat vagy zöld cipőt.

Utánam 10 éve kiabálnak mindenfélét, főleg a cigányok, felváltva vagyok "emós, sátános, rokkos", stb. Nem kell ezekkel foglalkozni.

2018. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Crisopher ***** válasza:
68%
Már 10 éve is gáz volt emo-vá válni.
2018. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!