Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában elég beteg gondolat...

Mostanában elég beteg gondolataim vannak Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon beteg gondolataim vannak. Egyszeruen, mintha 2 szemelyisegem lenne.

Van egy ilyen aranyos, kedves es hirtelen ram tor az, hogy uristen de megolnek valakit. Regen ilyenek soha nem jartak a fejemben, mindig is allat szereto voltam/vagyok, de hirtelen beut valami es meglattam egy kis madarat es azon gondolkoztam, hogy levagnam a fejet egy olloval. Valamelyiknap egy baratnomnek leirtam azt hogy “Megollek” es eszre sem vettem. Nem tudom, hogy a sok horror film teszi ezt velem, de nagyon felek, mert tenyleg ugy erzem, hogy itt valami nincs rendben. Egyszeruen vegig tudok nezni olyan videokat hogy megolik az embert es elvezem szo szerint elvezem. Mit csinaljak? Nem akarok ilyen lenni.. Elsonek azt hittem csak bemeselem magamnak..



2018. jún. 5. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Legyèl bàtran önmagad!

Ne nyomd el az igazi èned,mert azzal csak magadnak àrtasz.


Ne küzdj önmagaddal,engedd ki a valódi èned!

Sok sikert!

2018. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Jelen állapotodba baromira ne legyél "önmagad", mert minél inkább hagyod magad elmerülni ebben a sötét világnézetben, annál nehezebb lesz kimásznod belőle később. Keress inkább valami sportot, ahol ki tudod élni magad. Pl járj le a kondiba boxolni heti 4szer 1 órát. A gyilokvideókat és horrorfilmeket meg felejtsd el egy időre.
2018. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben , koszonom szepen
2018. jún. 5. 00:29
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Boxolni? Nem.....inkább fusson míg el nem fárad.
2018. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
#4 A boxolástól nem lesz senki erőszakosabb, sőt, jelentős stresszoldó hatása van, levezeti a feszültséget, stb... Persze a futás is jó. Akár a fallabdázás is. A lényeg, hogy intenzív legyen.
2018. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha rosszabb lesz akkor menj orvoshoz jobb félni mit megijedt.
2018. jún. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ha bekattan akkor nyírja ki az edző társait...
2018. jún. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
OCD lesz az szerintem.
2018. jún. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk most látom, hogy élvezed, akkor nem feltétlen. Akaratod ellenére jönnek ezek a gondolatok, vagy tudatosan?
2018. jún. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteg gondolatok gyógyítására is van megfelelő doki.
2018. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!