Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek azok az emberek...

Szerintetek azok az emberek mit éreznek, akik az üzletben a kasszánál fizetve látják, hogy mögöttük áll 15 másik ember a sorban és elkezdenek humorizálni, feltartani a pénztárost stb?

Figyelt kérdés
(Mondjuk ilyen szintű témákban, hogy a a gomba egy kicsit barna, amit vett és lehet, hogy nem kellene elvinni. ) Mert szerintem pofátlanság a többi mögötte állóval szemben.

2018. jún. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy ereznek- e bármit. Talan meg a külvilagot sem erzékelik.
2018. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ugyanazok az emberek, akik a körzeti orvosnal, fél órát panaszkodnak, beszelnek, csaladról, szomszedról, barmiről. Kicsit sem zavarja őket, hogy tele a "váró" betegekkel.
2018. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mintha direkt próbálnák felbosszantani az embert és kicsikarni valami ingert. Ma (is) volt egy ilyen "élményem" és a tag még próbált is belevonni a hülyeségébe, de elrévedtem a semmibe inkább, bár legszívesebben elküldtem volna a halál f...ra.
2018. jún. 7. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen embereknek nem létezik a külvilág. Éldegélnek a saját kis életükben és fel sem fogják, hogy más talán sietne.
2018. jún. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Ha én vagyok soron, és van valami problémám, hát nebaxxa már meg a jó isten, hogy ne szóljak!

A te példát eléggé ki van sarkítva, de akkor most mindenki menjen el a sunyi anyjába, aki esetleg kérdést tenne fel, vagy épp egy megvásárolni kívánt áruval kapcsolatban érdeklődne?

A humorizálást azt bőven le lehet tudni addig, amíg fizet az ember, vagy netán mindenki búskomor bekaphassajafasomat hangulattal menjen oda a pénztárhoz?

Kérdező, ha van konkrét példád, akkor azt írd le.

2018. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

#5: Konkrét példáim: Öreg nénik elkezdik mondani, hogy a kisunokájuknak mit fognak sütni, mert jön ezért vagy azért és már a pénztáros arca ég sokszor, hogy haladna a sor. 30-40 feletti apukák próbálnak jópofizni és valami komikusnak érezve magukat nyomják a szöveget, miután már fizettek. De a kedvencem az, amikor valaki csak néz ki a világból vagy dumálgat, esetleg telefonál, megvárja, amíg lehúzzák az árut és UTÁNA kezdi el a táskája aljáról előkeresni a tárcáját. Mert a pár perces sorban állásban ez nem ment neki.

Tényleg sok a kiakasztó ember és ezt a pénztárosként melózó barátnőm naponta meséli :/

2018. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyennek az első perc utn odaszólok, hogy a pénztárosnak ez a munkahelye, ne tartsa fel, továbbá húzzon a francba, mert rajta kíül még x ember vásárolni szeretne.


10/9 nem vicceskedve mondom, hanem érezhető dühvel.

2018. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5-nek: 6 emberből az egyetlen vagy, aki nem érti a kérdés lényegét, de akkor a kedvedért, bár ott a példa a kérdés alatt: a gomba kicsit barna, lehet nem kéne elvinni. Tegnapi élmény. Amikor a polcról levette, tetszett, erre a kasszánál felismeri, hogy ez az árnyalat, nem az az árnyalat, és hozzáteszi, hogy max. kihányja és közben néz rám és röhögcsél.

(Azt már részletkérdés, hogy 1 db fizetnivalóm volt, neki egy gurulós kocsira való, de nem enged maga elé - fordítva én ezt szoktam tenni - , de olyan eke, hogy még tovább túrázik az ember idegein.)

Igen, menjen el a sunyiba az összes ilyen!

2018. jún. 8. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

jókedvet és hogy csak ők számítanak a világon


a többi 15 meg olyan alacsony önbecsülést mivel nem mernek odaszólni hogy húzzon a piosába mert feltartja a sort

2018. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked is van olyan napod gondolom, amikor totál agyhalott vagy munka után és nincs ingerenciád meccselni egy egyértelműen vegetatív szinten levő elemmel.
2018. jún. 18. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!