Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért van olyan sok...

Manapság miért van olyan sok fiatal lánynak nagy melle? Ti is észrevettétek már?

Figyelt kérdés
Olyan 14-16 éves kiscsajokat látok hatalmas keblekkel, hogy az valami hihetetlen. És en bloc sokkal több szebb/csinosabb lányt látok, mint ezelőtt 10 évvel (25 vagyok). Főleg ezeknél az alacsonyabb, szexisen husis 158-165 centis lányoknál figyelhető meg, de úgy látom az egész fiatal korosztály nagyon látványosan el van eresztve mellméret tekintetében. Mitől van ez?

2018. jún. 7. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Aha en is eszrevettem.. oszt.tarsam most lett 14, es akkora a melle mint a feje..
2018. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen egyetértek. Főleg ilyen jó időben mikor lengén oltoznek akkor aztán nyaladzok rajuk rendesen. Kar hogy csajozni se tudok.
2018. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Evolúció... A "pozitív" jellegű tulajdonságokat tovább örökíti / felerősíti, a "negatív" jellegű tulajdonságoktól pedig megválik / tompítja. Persze mindez nagyon hosszú idő alatt zajlik le...


A nagy mellet a fejlődés "pozitív" tulajdonságnak értékeli. Biológiai okokból valóban hasznos, ezért erősödi fel ez a tulajdonság, így egyre gyakrabban megfigyelhető.

2018. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

Sziasztok!

24L vagyok,nem troll!


Èn a fiúknàl vettem èszte,hogy a farkuk nagy.

Hogy mi szàmít nagybak? 18,22cm hosszú farkú fiúk voltal eddig az èletemben.

Nem volt sok pasim eddig,csak hàrom.

Tudom,tudom ebből a hàromból ne àltalàsosítsak ès azt is tudom,hogy èn egy Q.va vagyok,mert volt hàrom pasim.

Hiszen vannak,akik ezt gondoljàk egy nőről.


Privàtokkal nem foglalkozom!

Azèrt mert nő vagyok ès van puncim ès melleim,nem kell ajànlatokat tenni!

2018. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

nagy bánatomra...


jobb szeretem a tartós kivitelű nőket.

2018. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem több, mint a fele push-upot hord...
2018. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
22 cm-es farok nem létezik, ne kamuzzunk már.
2018. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
A sok fogamzásgátlóból visszakerül a hormon az ivóvízbe.
2018. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

#8-asnál a pont, elég sok hormont nyomunk a vízbe, amit nehezen lehet kiszűrni. Ehhez jön még az is, hogy egy csomó lány már tinikorban fogamzásgátlót szed.


[link]


#4: 16-os a farkam, de az összes barátnőm valamiért azt gondolta, hogy 18-20 centis. A következő pasid mérd le vonalzóval.

2018. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Sőt, nagyon sok műanyag is lebomolva női hormonkét hat az emberi szervezetbe.


Az tenyészállatokat telenyomják szintén hormonokkal, antibiotikumokkal, amiket mi aztán megeszünk húsban, ránkbis hatnak.

2018. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!