Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Magyarorszagon jo...

Szerintetek Magyarorszagon jo emberek elnek? Melyik orszagban elnel legszivesebben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Egy szabálykövetőbb és kevésbé cinikus országban... Egyébként vannak bajok, de ezzel együtt is azt gondolom, hogy a magyar társadalom jobb, mint a világ társadalmainak a 70%-a
2018. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlöletkampánnyal gyertek választást, az ország egy része menekül külföldre. Ez alapján nem tűnik túl jó helynek és személy szerint is egyre több rosszindulatú megnyilvánulást tapasztalok a környezetemben.

Kanadában vagy valamelyik észak-európai országban élnék szívesen. Esetleg Japán, Ausztrália.

2018. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

én a top 5-be sorolom hazánkat ha csak a közerkölcsöt nézzük


lakni Mongóliába, Argentínába, Paraguayba, Lengyelországba vagy a Kongói dem. köztársaságba mennék (a természet mindenek előtt)


üzletelni Kanada, Brazília, Izráel, Spanyolország és India jöhetne szóba

2018. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Ha a leg tiszteletreméltóbb népet keressük, akkor szerintem mindenképp kelet-ázsiában kell körülnéznünk. Én mondjuk kínát mondanám. Mindenhol vannak jó és rossz emberek, de ha a nagy számokat nézzük, talán kínában vannak a legpozitívabb értékrenddel bíró emberek nagy általánosságban. Náluk a becsület, a munka, és a felmenők, rokonok tisztelete rendkívül fontos. Ettől én mondjuk még nem élnék kínában, de elismerem őket. A japánok is hasonló értékekkel rendelkeznek, de ők azért valahol felsőbbrendűnek gondolják magukat, míg egy kinai alázatos, a szó pozitív értelmében. A magyar szerintem iszonyatosan szélsőséges nép. Vannak nagyon jó lelkü emberek, és vannak iszonyatosan erkölcstelen, gerinctelen bunkó parasztok is. A magyar nép olyan mint egy nagy láda, tele kincsekkel és szarral. Néha elég mélyre kell túrni, de találunk itt is jó embereket.
2018. jún. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Nincs tisztelet a kivètelnek!


Magyarorszàgon nem èlnek jó emberek.

Tapasztalat.

Húsz ève csak olyan emberekbe botlok bele,akik bunkók,önzőek,sz.rkavarók,politikailag elvakultak.

2018. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

5


Egyetértek!


Amerikába, Japánba élnék.


A magyarok többsége egy nagy rakás sz.r

2018. jún. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Angliában élek, és nem mondanàm az angolokat jobbnak, mint a magyarokat. Persze nem az elit körökben mozgok, de akkor is.

Leginkább kelet-európaiakkal tartom a kapcsolatot, kellemes csalódás volt például románokat megismerni, sokkal jobbak annál, mint ahogy otthon beállítják őket (legalábbis nekem)

Kivételek természetesen vannak...

2018. jún. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én mondjuk japánba nagyon szívesen élnék, de a csoportfelfogásuk ellenben a nyugati egyénfelfogással egyáltalán nem jön be. Bár, ha úgy érted, hogy a mostani tudásommal hova költöznék ki, ha akárhova lehetne akkor egyértelműen japán lenne, hiszen már egyfajta életfelfogás kialakult bennem, viszont ott azt, hogy bárcsak ott nőttem volna fel, egyáltalán nem szeretném.

Persze mondhatjuk, hogy tatemae, meg hogy felsőbbrendűnek gondolják magukat, de a felsőbbrendűség is kezd kikopni az országukból már csak szinte az öregebb generációra jellemző meg valószínűleg az eldugott falvakban. De persze nem annyira hülyék mint a nyugat, hogy boldog-boldogtalant befogadnak széles mosollyal, nem ilyenre kell gondolni. :D



Amerikába nem mennék. Egyelőre (nem túlzok), de átlagosan 1-2 hetente történik 1-1 school shooting ott, legalábbis 2018-ban. Nem szeretném, ha a jövendőbeli gyerekemet valaki lelőné az iskolában. Meg az se tetszik bennük, hogy csak így vihetik a 9mm-est a Walmartba magukkal bevásárlásra stb. Persze kinek mi. :D


Igazából én nem utálom Magyarországot, mint itt egyes emberek, szerintem eléggé jók vagyunk. Persze tele vagyunk sz#r alakokkal, de annál több (sajnos nem arányosan) remek emberrel is. Egyáltalán nem igaz, hogy mindenki sz#r alak lenne itt.


Talán japánon kívül esetleg valami észak-európai országba ami nem svédország tudjuk mi miatt. Bár a hideget nem szeretem, de szerintem túlélném. :/

Bár snowboardozni tökre megtanulnék, ha lenne rá lehetőségem. :D

2018. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1, Egyáltalán nem erről vagyunk híresek; 2, Egy afrikai törzsi faluban vagy Svédországban.
2018. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon elegem van a "magyar" mentalitásból. Legszívesebben Ausztráliába költöznék.
2018. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!