Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy félénk ember észak vagy...

Egy félénk ember észak vagy dél-európai országban érezné jobban magát?

Figyelt kérdés
Elvileg általában jobban érzik magukat az emberek olyan helyeken ahol több a napsütés, és elvileg ezért nagy az alkoholizmusság aránya pl. Norvégiában, viszont a dél-európai országokban általában többet és hangosabban, hevesebben is beszélnek, mint az észak-európaiakban. Ezek alapján szerintetek észak vagy dél-európában érezné magát jobban egy félénk ember?

2018. jún. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jugoszláviában megnézném, hogy érezné magát. Finnország másrészt jó lenne neki.
2018. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Középfölde a neked való hely.
2018. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dél-Európa alatt igazából a főleg a mediterrán éghajlatú országokra gondoltam (Portugália, Spanyolország, Olaszország, Görögország, stb.?).
2018. jún. 8. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Én is ilyen ember vagyok. Voltam északon és délen is, és egyértelműen az előbbit választanám.
2018. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Del europa.. En telen olyan rosszkedvu vagyok a rossz ido miatt, most telen majdnem depresszios is lettem mert nem sutott a nap.. most meg qhurwa jol vagyok :D
2018. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy akar-e változni ez az ember. Úgy értem ha visszahúzódóbb, szereti megtartani a távolságot (és így is érzi jól magát) akkor egyértelműen észak. Ha viszont félénk, de szívesen kilépne a komfortzónájából, és megpróbálna "lazább" lenni, akkor érdemes a déli országokban kipróbálnia magát.
2018. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én félénk vagyok és jelenleg Dániától 20 km-re lakom. Az emberek kicsit távolságtartóak, de nagyon barátságosak, erősen érezhető az ún. hygge stílus az itt lakókra. Eleinte nagyon tetszett, ez a nyugodt, stresszmentes élet, hogy senki se siet, az eladó a nagyon hosszú sorban még elbeszélget kedvesen a vásárlókkal, és senki sem háborodik rajta fel, sőt még ők is bekapcsolódnak a beszélgetésbe. De kezdem úgy érezni itt magam mint egy nyugdíjas. Már nagyon elegem van ebből. Ha legközelebb költözök, akkor délre megyek az tuti, azt hiszem Görögországba. Hiányzik a pörgés és az élet.
2018. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!