Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még valaki, akinek...

Van itt még valaki, akinek kicsi, csapott válla van?

Figyelt kérdés

Leginkább nőket kérdezek, dehogy persze férfiak tapasztalataira is kívánci vagyok. A mai divat tele van spagetti pántos ruhákkal, ejtett vállú pólókkal, és mindent a széles vállúakra terveznek. Teljesen el vagyok keseredve, van 2(!)pólóm,és ennyi. Ami jó vállba, az szűk hasba(mert emellé még aránytalanul kövér is vagyok, hasra hízok a legtöbbet), ami jó lenne hasba, az hatalmas vállba. A vállizmom a felkaromon van,így ha felemelem a karomat,ijesztően látszik a vállcsontom és a vállizmom közti nagy távolság. A csapott vállaim miatt úgy nézek ki,mint egy nagy placcnyi háj, semmi formám, tartásom nincs, ráadásul görbe is vagyok. A vállam folyamatosan fáj,főleg ha ülök,ezért küzdök alvásproblémákkal is.

Ti hogy (a francba)találtok ruhát? Hogy (nem)sikerült elfogadni magatokat? Szoktatok irigykedni másokra? Jó lenne olyannal beszélni,aki hasonló helyzetben van.



2018. jún. 8. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Talán fogyni kéne kedvesem.


Járj el úszni, kondizni, falat mászni, mellette egyél normális kajákat, ne a zsírbüféből táplálkozz.


...és akkor nem leszel féltékeny

2018. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát már bocs, de sporttal, különösen úszással, ahogy azt az első is ajánlotta, vékonyabb is leszel és a vállad is kiszélesedik.
2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

A túlsúly a legnagyobb probléma, ha lefogynál, akkor simán hordhatnád a vállméretedhez passzoló ruhákat.

Nekem is kicsi a vállam, mivel 150 cm vagyok, de ilyen problémám nincs. Csak a nadrággal, mivel én meg combra hízok és ami jó hosszban, az jó, ha a térdemig feljön, ami pedig derékban passzol, abból le kell vágni fél métert. De ez egyértelműen a hájam miatt van, nem a világot kell szidni meg hogy rosszul tervez mindenki mindent.

2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerhetitek a múltamat, ezért nem hibáztatok senkit se. 2 éve anorexiás voltam, aztán orthorexiás, 1 éve pedig BEDes. Rengetegszer próbáltam lefogyni az anorexia után, de mindig plusz kilók lett a vége. (Egyébként van egy blogom is,akinek ismerős volt a kérdés,azt megerősítem...igen,én vagyok az)
2018. jún. 10. 07:57
 5/9 A kérdező kommentje:

Az úszást már remgetegen ajánlották. Már egy régebbi kérdésemnél ugyan leírtam ezt, de akkor ide is leírom:

1.nincs méretemben fürdőruha, pont a kicsi vállam és a nagy hasam miatt

2.nem tudok úszni

3.az itteni uszoda nagyon drága, és mégcsak ,,kívülálló" igénybe se veheti(értsd: CSAK profi sportolók részére van fenntartva)

4.megfogadtam, hogy soha többé nem veszek fel fürdőruhát


Én szívesebben biciklizek, szoktam is 0,5-1 órás túrákat szervezni, nagyon szeretem őket. Plusz régebben tornáztam(van expanderem), jógáztam, hiányzik is.

2018. jún. 10. 08:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy megváltoztasd az alakodat nagyon kemény kardió edzés kell.

Heti 3x. Mehet mellette vagy felváltva súlyzós edzés is.


A súlyzós edzéssel tudsz a legkönnyebben izmot, vállat építeni, majd a kardióval pedig lefaragni a súlyt.


Nagyon fontos emellett egy precíz diétát betartani, kiszámolt kalóriamennyiségekkel és adagokkal.

1-2 órás bicajozástól soha az életben nem fogsz lefogyni... ez fix.


Egyértelmű, hogy az összes testképzavarra a sport a megoldás, és a megfelelően összerakott szigorú étrend. Persze pszichiáterhez is el kell menned, mert magától nehezen határozza el önmagát az ember teljes életmódváltásra.


Viszont ha nem változol, akkor akár meg is halhatsz, ez már nem játék.

2018. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, kifogás és magyarázat bezzeg mindenre van...a betegségedről nem tudtunk valóban, de a kérdés szempontjából egyáltalán nem is érdekes, mivel te arra voltál kíváncsi, hogy hol/hogyan vesznek a kicsi vállú nők ruhát stb. Ja meg mellé a tervezéssel jössz, hogy ilyen meg olyan rossz. Hát nem. Veled van a probléma, amit úgy látom, nem is akarsz megoldani, inkább panaszkodsz. De ha ezt így folytatod, soha nem is lesz jobb a helyzeted.
2018. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, elsődlegesen a ruhákkal kapcsolatban akartam kérdezni,de semmi bajC:

Nem kifogásokat keresek,de úszni nincs lehetőségem elmenni. A bicikizést meg legalább szívesen szeretem csinálni,azért írtam.

Tehát a továbbiakban szeretnék inkább a ruhavásárlásról,mintsem az elcseszett életemről társalogni.

2018. jún. 10. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó csak a ruhagyártók szidásával nem mész semmire, csak panaszkodsz egy sort. Nagyon ellenszenves.


Ugye egyszerűbb szenvedni, aztán szidni másokat meg irigykedni, mint megváltozni...

2018. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!