Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagmagasságú, kb.175cm...

Egy átlagmagasságú, kb.175cm magas férfi is lehet testőr?

Figyelt kérdés

A testőröknél általában sokat számít a magasság.


De egy több nyelven beszélő, harcművészeti tudással és jó lövészeti képeséggekkel, valamint a személy- és vagyonvédelemben közel fél évtizedes tapasztalattal rendelkező ember már nem is lehetne személyvédelmis?


Elég abszurdnak hangzik szerintem, hogy ha még a fizikuma is kíváló a képességei mellett, a magasság lenne a kizáró ok. Azért 175cm már átlagos.


Ti mit gondoltok?


2018. jún. 9. 08:24
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

"Azért 175cm már átlagos."

Lel, önámítás maximumon

2018. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálom felfedezni, hol van a kapcsolat a fizikai erő / állóképesség / rátermettség / testőri szakmai tapasztalat és a testmagasság között...


Egyelőre nem jöttem rá, mi köze van a kettőnek egymáshoz...

2018. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

#2 vagyok


Magyarul, félreértés elkerülése végett: A magasság nem olyan dolog, amitől jó testőr lennél, a korábban felsoroltak - amivel rendelkezel - azok viszont igen. Miért lenne kizáró ok!? Egyébként személyesen is ismerek nem egy-nem két olyan testőrt, aki jóval 175 alatti magassággal rendelkezik, mégis kiváló testőr.

2018. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért, mennyi az átlag? :o


Én úgy tudon 177 környékén idehaza.

2018. jún. 9. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Ismét #2 vagyok...


Igen, 175-177 körüli az átlagmagasság. Az első ostobaságaira ne nagyon alapozz. Sok esetben alaptalan a lepontozás, de az #1-es esetében "talán" jelent valamit...

2018. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!