Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi értelme az életedn...

Számodra mi értelme az életednek? Mi mozgat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi
2018. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg semmi, de tudom, hogy mi adhatna motivációt a céljaim eléréséhez. Ha lennének barátaim vagy párom.
2018. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a sebesség, és a motorok adják az energiát, mondjuk erre születtem.
2018. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A programozás. Minden más kiégett belőle.
2018. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Szeretném, hogy a jövőbeli gyerekeim egy nagy, boldog családban nőjenek fel mint ahogy én is. Nagyon szeretem a mostani családi összejöveteleket, szeretném, hogy a gyerekeim is tapasztalják milyen jó is egy ilyen szerető környezet.

Jelenleg ezt még nem tudom megvalósítani (fiatal vagyok, tanulok) addig is minden lehetőségemet kihasználom hogy utazzak, és jól érezzem magam, hogy semmit se bánjak meg időskoromba ha visszatekintek az életemre

2018. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Számomra az az értelme, hogy érdekes és kiszámíthatatlan sok minden, de azért terveim is vannak, amikért van értelme dolgozni, minden nap felkelni, plusz a napi örömök, mint egy jó kaja, sport, motorozás, fotózás, a kutyáim, stb.
2018. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg cél nélkül teszem a mindennapi kötelességeim, ami így nehezebb, és próbálok kapaszkodni abban, amiben örömöt lelek.
2018. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A világban jelenlévő problémák legyen szó, a társadalomról, élelmiszeiparról, az emberek egymáshoz való hozzállásáról, félelmeinkről kezeléséről stb... ezek mind olyan dolgok amikben rengeteget lehet fejlődni
2018. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Őszintén? Jelenleg semmi, mert úgy hozták a körülmények. De rajta vagyok az ügyön. Talán újra sikerül. De nem biztos. Még nagyon bizonytalan vagyok. Sokat csalódtam. Magamban, a családomban, a barátaimban, a munkahelyemben, a betegségemben. Azért érzem kilátástalannak, mert már annyiszor nekifutottam.. Jelenleg csalódott vagyok szinte mindenben. Sajnálom, hogy nem tudtam biztatót írni.
2018. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az hogy egyszer abba hagyjam végre a tanulást, és elkezdhessek dolgozni azon, hogy saját házam, családom legyen, sok háziállattal és egy-két gyerekkel. Igen, nő vagyok. :D

Napi szinten pedig az hogy jókat játszak a gépemen, egyszer jó lenne goldosnak lenni lolban, de rainbowban sem lenne rossz. :D

2018. jún. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!