Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz egy ilyen videó?

Mennyire gáz egy ilyen videó?

Figyelt kérdés
Olyan nagy divának tartja magát az illető, tegnap feltett a csaj egy videót a facebookra, pár perces, a tengeren van, és abból áll a videó, hogy elszalad a vízig, beletapickál és felhúzza a ruháját, hogy látszodjon a tangás fürdőruhaalsója. Mikor megláttam én személy szerint elkezdtem szánalmat érezni, hogy valaki tényleg azt hiszi, hogy ettől lesz menő. Nektek mi a véleményetek erről?
2018. jún. 10. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Addig mutogassa a seggét, amíg jól néz ki. Később már nem lesz értelme.
2018. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, mennyire jól van megcsinálva a videó, és milyen a csaj tangás feneke. Bármelyik is rossz a kettő közül, akkor gáz.
2018. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez olyan,mint a mónikashow.

Megvan az a réteg,akinek ez tetszik.

2018. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Fokent ugye nok fogjak azt mondani, hogy gaz. A pasiknak az is tetszett, mikor egy tanarno ravette a diakjat, hogy szexeljenek (irigyeltek a sracot), vagy mikor a HEV-en utazott meztelenul egy no. Miattuk mindig is lesz igeny ilyen videokra, es visszaigazolasra (like-okra) ehes nok is lesznek mindig. En nokent nevetsegesnek tartom, es sem en, sem a baratnoim nem raknank ki ilyesmit.
2018. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Süt belőled az irigység. Csak azt nem tudom, a tengerpartot irigyled tőle, vagy az alakját?
2018. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
🤣😂 semmit nem irigyelek tőle 🤣😂 de azt mondják, hogy mindenki magából indul ki. Őszintén sajnálom, ha te irigykedsz másokra. Én nem szoktam, s főleg nem ilyesmikre 🤣😂
2018. jún. 10. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Aztán neked miből jön át, hogy én bármire is irigykednék? Te kezdtél itt ítélkezni valaki felett, és kötve hiszem, hogy a magasan fejlett erkölcsi/etikai érzéked miatt.
2018. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedved 66%-os, de süt rólad a primitívség. Hogy miből gondolom, hogy te másra vagy irigy? Egyszerű. Onnan, hogyha kiírnak egy ilyen jellegű kérdést, nem az az első gondolatom, hogy azért írták ki, mert irigyek, mert az irigység szó nem szerepel a szótáramban, tehát az mondhatja azt a másikra, hogy irigy, akit sokszor kerített hatalmába ez az érzés. Részemről ennyi. Több válaszodra nem reagálnék!
2018. jún. 10. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Tök mind1, hogy hogy hívod, ha mással foglalkozol, a másik életének gyümölcsét (jó fenék, tengerpart, jó házasságból fakadó anyagi stabilitás, vagy csak simán dubai melós lány, lényegtelen) vizsgálod, majd a nagyközönség véleményét kéred, hogy "gáz-e", akkor bizony az irigységen alapul.


Ha nem irigykednél, nem is foglalkoznál vele, hanem töltöttkáposztát főznél! (csak ez az alternatíva!)

2018. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
🤣😂 Imádom ezt az oldalt. Hát persze, mindenkire irogy vagyok, minden hozzászólóra, hogy hozzá tudtak szólni. Azért tettem fel a kérdést, mert számomra nevetséges volt, hogy egy NŐ ilyesmiket tesz fel facebookra, mert mással nem tudja felhívni magára a figyelmet. 🤣 amúgy a pasim exe a csaj, és vele együtt szoktunk jókat röhögni rajta, hogy mennyire jól ki lehetett használni 😂🤣 de irigy vagyok, persze 😂
2018. jún. 10. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!