Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idősen lett jogosítvány...

Mennyi idősen lett jogosítványotok?

Figyelt kérdés
Nehéz volt?

2018. jún. 10. 09:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Még nem töltöttem be a 18-at, és igen, elég nehezen jöttem bele, de sokat gyakoroltam, és azóta egész jól vezetek.
2018. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én most kezdtem el tanulni rá, még tanfolyamra nem iratkoztam be, előbb tanulom a táblákat, útburkolati jeleket, és töltögetem a kvízeket, meg gyűjtöm a pénzt, aztán ha már minden megvan, akkor, terv szerint jövőre megyek. 33 éves vagyok, nem jött össze eddig úgy a pénz meg az idő, hogy meg tudjam csinálni, mindig volt, ami fontosabb. Most eljött ennek is az ideje. Nem gondolnám, hogy elkéstem volna, apámnak is 30 után lett meg.


Különben meg elnézve, mi van az utakon, azért sokakat kiengednek, akiket nem kéne, és szerintem az iskolai tananyagba is bekerülhetne a KRESZ, gyalogosokra és kerékpárosokra is ráférne.

2018. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy kezdtem az elméleti részt, hogy a korhatár betöltésére már meglehessen, tehát 18. Az eü meg a kresz semmi, bárki megtanulja. A gyakorlati (amit már talán kivettek? nem tudom) sem nehéz. A rendes vezetési vizsga harmadjára lett meg, közepes forgalmú városban vizsgáztam (Szolnok). Az első bukásnál a magam hibája volt abszolút, nem kellett volna idegeskednem. A másodikat igazságtalannak éreztem. De egyébként ha nem vagy ideges, mennie kell.


Összességében még mindig jobban jártam, mint néhány ismerősöm. Az egyik hatodjára ment át vezetésen. A másik meg már negyedjére bukott meg legutóbb kresz elméletin. A pestiek is mindig mesélik, milyen szivatós náluk a vezetési. Szóval összességében nem panaszkodom.

2018. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

17. évesen az elmélet. És ahogy töltöttem a 18-at mentem vezetni.

Minden elsőre sikerült. Ennek 30 éve.

Sajnos mostanában nincs alkalmam vezetni.

2018. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Autora meg nincs, hajora 19evesen szereztem meg
2018. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
24 évesen, 1971-ben. Könnyű volt.
2018. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
B kategória 17 és fél évesen lett meg, C 19 évesen. És most gondolkozom az A2-n (csak szüleim nem engedik, hogy motorozzak), illetve tervben van a CE és később a D. Igen, a legtöbb kategóriát meg szeretném csinálni, nagyon szeretek vezetni. 19/F
2018. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
29 evesen. Ekkor lett szuksegem ra, korabban nem volt semmi akadalya.
2018. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen kezdtem és 2 évig csináltam


örökké megszívtam vmi aprósággal


azóta már van több féle is

2018. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

24 évesen kezdtem, nekem elég kínos volt 17 évesek közé beülni oktatásra. Mellette pultos voltam, így anyagilag és időbeosztás szempontjából is rossz volt. Időközben külföldre mentem, és több megszakítással 26 évesen vizsgáztam le. Nagyon szükségem volt már rá. A KRESZ és az elsősegély elsőre sikerült, a rutin vizsgám (nekem olyanom még volt) harmadjára sikerült. A forgalmi vizsgám elsőre sikeres volt.

Aki csak teheti, tegye le még érettségi előtt a jogsit.

2018. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!