Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor mit csináljak, ha...

Ilyenkor mit csináljak, ha irigy vagyok azokra a nőkre, akik kiteszik mindenüket, de én mégse akarok olyan közönségessé válni?

Figyelt kérdés
Olyan kaliberű csajok, mint én mindog kipakolják a melleiket, felfigyelnek rájuk, kapják sorra a sok pozitív visszajelzést. Sokszor nagyon rosszul esik, hogy én is kitehetném, lökne az önbizalmamom a sok visszajelzés, de nem akarok közönségesen kinézni. Nem akarom azt, hogy összejövök egy sráccal mondjuk és a szülei rossz véleménnyel lennének róla, mert hogy öltözködöm.
2018. jún. 11. 16:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Olyanok a ruháim, hogy jól állnak ugyan rajtam, megnéznek, de nem úgy néznek meg, hogy huh, de dögös, hanem úgy, hogy milyen szép lány.
2018. jún. 11. 16:42
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Hát egyszerű: amíg nincs pasid, öltözz egy kicsit dögösebben, ha meg lesz, akkor már csak neki öltözz fel dögösen a hálószobában. Az utcán meg a szüleinél öltözz úgy, mint most.
2018. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Ehhez kell egy bizonyos tehetség, hogy valaki úgy "kirívó", hogy mégse botránkoztatja meg az embert. Lehet hogy csak 1-2 centivel nagyobb dekoltázs, picivel átlátszóbb ruha, szolid smink már megoldaná.
2018. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Szinte tök mindegy, hogyan öltözködsz, ha tudod „viselni” a ruhákat, amiket felveszel. Szerintem tehát az a lényeg, hogy jól érezd magad abban, amiben vagy, akkor tudsz oldottan viselkedni, akkor mozogsz szépen, ettől leszel vonzó.


Imho nincs szánalmasabb látvány egy forrónaciban feszengő vagy magassarkúban járni nem tudó nőnél. Tapasztalatom szerint egy Martens bakancsban is rém szexi tud lenni valaki, ha „tudja viselni”, önazonos benne.

2018. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ruha párti vagyok, az nem botránkoztatja meg az embereket, ha magassarkú-egyberuha van rajtam, mert legalább 7-8 éve ilyen a stílusom, de valahogy úgy érzem, hogy meztelen vagyok, ha kiteszem felnyomott melleimet. Aki viszont kiteszi, arra tényleg irigy vagyok, de ugyanakkor szánom is kicsit s nem akarom azt se, hogy a kidobott melleim miatt figyeljenek rám, mégis hiányzik a figyelem
2018. jún. 11. 16:54
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Najó, egye fene, csak, hogy lásd kivel van dolgod: ha küldesz a didkóidról egy képet, akkor majd írok egy olyan pozitív visszajelzést, hogy szép pipacspiros lesz a kis pofikád, úgy elpirulsz ;) :D
2018. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom milyen figyelemre vágysz, de egy szép nőt akkor is megnéznek ha nem közönsèges. Számomra nem pozitív a beszólogatás, vagy a füttyszó, sőt kifejezetten idegesít és tolakodó ez a primitív viselkedés.

Másrèszről ha a te önbizalmad attól nőne, hogy kirakod a melleid, akkor veled gondok vannak.

2018. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten attól nőne az önbizalmam, csak ezek miatt a nők miatt annyira alacsony az önbecsülésem és érzem magam csúnyának.
2018. jún. 11. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
szerintem egy normális pasi átlát a szitán. ha ruhában vagy, akkor is fel tudja mérni mennyire formásak a cickóid. felesleges emiatt irigykedni meg önbizalomhiányosnak lenni. de ki is próbálhatod a dolgot pl egyszer úgy mész vásárolni vagy kirándulni, és sütkérezhetsz a sok férfi tekintetében.
2018. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak még szerintem férfiak akiknek a figyelmét kedvességgel megértéssel meg együttérzéssel is fel lehet kelteni...
2018. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!