Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám egy őrült ember micsináljak?

Apám egy őrült ember micsináljak?

Figyelt kérdés
Én egy mozgássérült huszonéves lány vagyok. Nagy nehezen találtam munkát magamnak, de reggelente apám visz meg hoz haza kocsival. Mint minden munkahelyen, itt is megy a fúrás, elmertem mondani apámnak erre itt fenyegetőzik nekem hogy megöli őket ha bántani mernek. Nem tudok hova menni nem tudok tőle menekülni :(

2018. jún. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi alapján őrültnek nevezni, túlzó. Inkább temperamentumos, ha igazából semmi más nincsen ami miatt ezt mondanád rá. Én is mondtam már olyat hogy hú de metverek valakit, példának okáért, mégsem tettem meg.
2018. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
nagyon szar kamu
2018. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia.

Miből gondolod, hogy őrült? Van még valami amit nem írtál le vele kapcsolatban?

Ez alapján amit leírtál és tudok az , hogy apud félt téged és szeret , és nem akarja, hogy bántódás érjen téged hisz szenved az így is eleget.

Egy szülőnek a gyermeke a mindene.

A szavakkal pedig amit kimond, néha csak nyomatékosítani szeretné azt , hogy lennyire fontos vagy neki , csak ugye kicsit dúrvábban tette ő. 😊

2018. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*szenvedsz (bocsi, javítottam)
2018. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!