Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kibírni azt, ha...

Hogyan lehet kibírni azt, ha egyszerre minden az ember nyakába zúdul?

Figyelt kérdés

Államvizsga előtt állok, még a dolgozatomhoz kell írjak, össze kell állítsam. Fel kell utazzak ahol egyetemre jártam, hogy beszéjek a témavezetőmmel, nyomtassam ki a dolgozatomat, aztán adjam le. Ezenkívül kellene vegyek a tanárnak valami ajándékot, de ahhoz be kell menjek az itteni városba, valamint várom, hogy hívjanak a szervízből, hogy menjek a tv-mért, mert javítják. Nagyanyám meg jön a kis pitiáner dolgával, hogy jaj, anyád megint elvitt nem tudom mennyi cukkinit az anyjának, mert soha nincs semmi neki.

Nem bírom tovább már, komolyan mondom. Rosszul vagyok, gyomrom fáj, tiszta ideg vagyok. Hogy lehet ezt kibírni?


2018. jún. 12. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
igyál pár felest.
2018. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
MI lesz veled, ha felnött leszel és dolgoznod kell egész nap, utána bevásárlás, takarítás, család meg egyebek is a te nyakadba zúdulnak, és nem lesz senki, aki sajnálgat!
2018. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-essel értek egyet. Ne haragudj, de ez közel sem minden... Lényegében meg kell csinálnod a szagdogád, amit jelenleg több ezer másik fiatal is csinál.
2018. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!