Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol/Hogy tudnám kibeszélni a...

Hol/Hogy tudnám kibeszélni a gondojaimat?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek, rokonaimra nem számíthatok, pszichológus nem opció. Volt egy chat-oldal, aminek aktív tagja voltam, de az állandó negativitásom miatt nemkívánatos személlyé váltam... Vannak emberek, akik kedvesek velem, de rájuk nem zúdíthatom a gondjaimat, mert egyrészt úgysem érdekelné őket, csak udvariasságból hallgatnának meg, másrészt meg nem ronthatom el a kedvüket.

2018. jún. 13. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha akarsz.
2018. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg keresel egy csoprtot ahol hasonló emberek vannak,akikkel megbeszèlhetitek egymàs problèmàit.

Nem pszichológiai fèlère gondoltam.


Nyugdíjas otthon.

Ott az öregeg szeretnek beszèlgetni.

Amúgy is egy idős ember tapasztalatai,tanàcsai hasznosak tudnak lenni.


Templomot nem ajànlom,mert ott csak te magadban elmondod a fàjdalmaidat ès fohàszkodsz esetleg Istenhez,de beszèlgetni nem tusz. Vagyis senki nem fog vàlaszolni.

A pap is csak gyónàskor hallgat meg. Annak meg mi èrtelme?


Vigyàzz!

Mert ha magadba fojtod bàrmilyen sèrelmedet,bànatodat az a viselkedèseden làtszódni fog.

Nem leszel kiegyensúlyozott ès önbizalomhiànyos,stresszes leszel.


Onnan pedig nehèz felàllni.

Nem lehetetlen,de erős akarat ès kitartàs kell hozzà.

2018. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korod, nemed? Lehet valakit érdekelne a problémád, csak bele se gondolsz, nem csak érdekből hallgatnák meg, hanem mert érdekled őket!
2018. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is egyébként.
2018. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mesélhetsz nekem is.
2018. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj nekem is :)
2018. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 18 éves srác vagyok. Majd lehet írok valakinek... vagy mindenkinek. Nem tudom... jelenleg erőm sincs semmihez... Folyton a halált kívánom...
2018. jún. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!