Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eget bámulni miért romantik...

Az eget bámulni miért romantikus? Miért jó ez egyáltalán? Szétmarnak a szúnyogok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont a szúnyogokkal romantikus, mert S U C C
2018. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olcsó. Ha olcsó borral leitatod a csajt, akkor jó eséllyel ott a szabadban rá tudod venni a szexre is, ami megint olcsó, nem kell sehova vinni, hogy ellazuljon, jól érezze magát. Ha van bérlete és nem kell neki buszjegyet venni, akkor egy üveg olcsó bor árából megúsztál egy szuperromantikus randit, höhö.


Nem, csak hülyéskedtem. Fogalmam sincs, mit szeretnek az égen bámulni. Nekem a gyertyafényes vacsi is rejtély, azt se értem miért szeretik annyira. Meg a rózsaszirommal teliszórt ágy, aztán majd reggel nem győzöd kiszedegetni mindenhonnan... na mindegy. Romantikus, oszt’ kész.

2018. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincs annal romantikusabb, amikor közben rádszar egy galamb.
2018. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy marnak szét, csak mar röptükben le kell őket vadászni..
2018. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En nemtudom!eddig mindig csak egyedul bamultam!
2018. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom az eget bámulni, míg be nem párásodik az objektív, mert megint otthon felejtettem azt a k... harmatsapkát.
2018. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A végletekbe visz, gondolatokat ébreszt, néha csak légvárat.
2018. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!