Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valaki nagyon bunkó,...

Lehet valaki nagyon bunkó, tapló viselkedésű, és ennek ellenére nagyon jó ember?

Figyelt kérdés

Szóval ismertek olyat, hogy valaki kiállhatatlan, kellemetlen személyiség, viszont a tetteiben az nyilvánul meg hogy csupa jóindulat?

Vagy azért az gyakoribb, hogy aki bunkó, az rossz ember is?



2018. jún. 13. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, én ismerek ilyet. Nem beszélve a fordítottjáról, amikor valaki szemtől szembe kedves, "csupa jóindulat" aztán ott "tesz alád", ahol tud.
2018. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. van, aki csak egy bizonyos csoport előtt tűnik bunkónak, mert ott erélyesen KELL viselkednie, mások ezt veszik bunkóságnak. de ha valaki mindenki felé ilyen stílust közvetít, az általában nem véletlen, és nem valószínű, hogy egy vajszívű embert takar. dehát ki tudja, valóban még mindig jobb, mint amikor a szemedbe mosolyognak, közben meg hátba szúrnak. :)
2018. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"nagyon jó" nem lehet, max jó
2018. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 ilyet ismertem, aki ilyen volt sokáig, de aztán kideült, hogy őt is besodorta a gépezet...
2018. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az animékben a japán többség imádja a tsundere típust, az kb megfelel ennek, csak éppen szerelmes típusban. Kicsit infantilis, kb mint amikor Pistike úgy udvarol a 8 éves Ágikának, hogy húzkodja a haját. De hát a japánok imádják. Talán mert sok köztük a tsundere? Nem tudom, miért. Az igaz, hogy a japán társadalom egyik jellemzője az érzelemkimutatás jelentős elfojtása, és ezért ilyen módon, kerülő úton talán sokaknál így nyilvánul meg. Hiszen nyilvánosan nem mutathatnak gyengédséget egymás iránt a japánok, Japánban.


De máshol mi a helyzet? Szerintem ez nagyban kultúrafüggő, származásfüggő, neveltetésfüggő. És kivétel erősíti a szabályt.

2018. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet, de beugrott pl Puzsér Róbert a kérdés láttán, neki hát nemtom milyen a stílusa de én őt bírom. (Régen néztem vele interjút, vagy valamit, de amúgy nemtom, valamiért ő jutott eszembe ettől a kérdéstől, de amúgy tényleg bírom.)
2018. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ mi számit bunkónak ,a mai világban már minden sértő :D

De amúgy szerintem sokkal sokkal értelmesebbeke azok az emberek akik nem kertelnek és őszintén kimondják a véleményüket. Csak mint írtam, SÉRTŐDÉSEK SOROZATA EZ A VILÁG

2018. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt vagyok én, mint élőpélda.

Hozzátenném, h nem szándékosan bunkózom...csak egyszerűen rosszul fejezem ki magamat, emiatt pedig csekély számú barátom van(de ezt nem is bánom).

Másodszor: imádok az embereken segíteni, gyógytornász akarok lenni. Önkéntesen takarítok olyanoknál akik nem tehetik meg és mindig segitek az idősebbeknek.

Nem egóból mondom, de szerintem jó az amit teszek😃.

Rajtam kívül még rengeteg ilyen tipusú ember van. Bár, ha engem kérdeztek én ezt nem bunkóságnak, hanem őszinteségnek nevezem. Annyi a gond, h nem tudják kifejezni az emberek magukat😕

2018. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!