Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszú de kiszámítható VAGY...

Hosszú de kiszámítható VAGY rövid de változatos élet?

Figyelt kérdés
Miért ?
2018. jún. 14. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
42
2018. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Hosszú, aztán majd alakítom.


Nincs kiszámítható élet.


Béna, élhetetlen, későnérő típus vagyok, egy rövid élettel nem megyek semmire se. 40 felett vagyok s nem tudom, mikor fogok elkezdeni élni, de most már kéne. Aztán ebből kérek 80-90 évet, ha már többezret vagy milliót nem lehet.

2018. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

rövid de változatos..


mert ezt fogom megkapni

2018. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindegy, csak a vége ne legyen "ronda".
2018. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezt gondolom úgy kérdezed, hogy válasszunk és indokoljuk meg, ám mégsem így válaszolnak. Mind1


A kérdésre válaszolva:

Jó kérdés xD Az emberek szeretnének sokáig élni ám a változatosság is jó. Bár valaki egy egyszerű kiszámítható életre vágyik, mert nem szereti a meglepetéseket. Hmmm... Bocsáss meg azt írtam a kérdésre válaszolok, de nem tudnék dönteni. Nem szeretnék kiszámítható életet ám hamar meghalni sem. :)

2018. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Számomra inkább a nem élet. Nem jó az élet (főleg Mo.-n).
2018. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben az van kiszámítva, hogy dúsgazdag leszek, lesz egy álomnőm, sose kellesz dolgoznom, és mindenki a világon csak az én jólétem célját szolgálja, úgy a hosszú életet választom.
2018. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden vágyam egy kiszámítható élet. A hossza mindegy. Szinte bármit megadnék, ha úgy élhetnék én is, mint ahogy a szüleim. Elvégeztek egy iskolát, azzal, amit tanultak elhelyezkedtek. Ledolgoztak ugyanannál a vállalatnál x évet, és onnan mentek nyugdíjba. Én idén leszek 40, és egyre jobban utálom az életet a bizonytalansága miatt. Engem csak az állandóság tesz elégedetté.

Te melyikre szavaznál?

2018. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a két véglet létezik, akkor rövid de változatos. Én alapból nem akarok nagyon sokáig élni, kizárólag addig, amíg teljesen el tudom magam látni és nem okoz nehézséget az életstílusom fenntartása. Utána már minek? Ez teljesen emberfüggő, számomra a többséggel ellentétben egyáltalán nem fontos a stabilitás, a kiszámíthatóság és a rutin pedig maga a pokol.
2018. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy akarok 50 év bőven elég. 60 után úgy le fogsz èpülni, hogy el se hiszed. Az már nem élet, vegetàlni nem akarok-32f
2019. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!