Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok megbízni az...

Miért nem tudok megbízni az idegen emberekben?

Figyelt kérdés

Közeli barátaimban meg tudok bízni, sőt.De viszont az idegenekben nem.Tudom, ezzel nincs baj, sőt ennek így kell lennie, de egyszerűen minden idegenben kételkedem.

Sokszor olvasok sorozatgyilkosokról, bűncselekményekről, főleg amikor hallom a hírekben.Olyanokat írnak, hogy nem látszik meg az ilyen szociopatákon, hogy gyilkosok/erőszaktevők, sőt nagyon is kedvesnek, átlagosnak és barátságosnak tűnnek.Ebből kifolyólag nem tudok megbízni senkiben, főleg az idősebb korosztályban.


Nem, nem voltak még ilyen tapasztalataim/élményeim, de félek, hogy megtörténhet.Tudom, túl paranoiás vagyok, de ezzel nem tudok mit csinálni.Ezzel most mit tudok tenni?Ha lehet normális válaszokat...



2018. jún. 15. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem bízok meg senkiben,jó ez így.
2018. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baj ha nem bízol meg mindenkiben. De nem szabad hogy ez paranoiába átmenjen.

A "gyakorlás" jó lenne. Ha egy idegen valamilyen kapcsolatot kezdeményez veled, ne egyből az jusson eszedbe, hogy erőszaktevő vagy bármi. Próbálj meg semlegesen viszonyulni hozzá.

2018. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyakran még saját magamban sem bízom.
2018. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!