Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen furcsa ez a lány?

Miért ilyen furcsa ez a lány?

Figyelt kérdés
Az iskolánkba jár egy lány, aki elég különös.Az öltözéke miatt mindenki furcsának találja, mivel mindig elegáns ruhákba, kosztümökbe jár és néha még nagyon díszes kalapokat is visel mellé.Ezek a ruhák általában régimódiak, talán még az 1930-as években hordtak hasonlóakat.Azt hittük, azért hord ilyesmiket mert gazdagok vagy valami, bár kiderült, hogy egyáltalán nem azok.A lány ezen kívül nagyon csendes, és sok könyvet olvas.A zenék amiket hallgat szintén régimódinak tűnnek.Mindenki kineveti a ruhái miatt.Szerintetek ő miért ilyen? Ti ismertek ilyen embereket?

2018. jún. 15. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert megtetszett neki ez a stílus és próbál valamivel kitűnni, hogy különlegesnek tűnjön.
2018. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
minek kel ezeért valakit kiröhögni?
2018. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha nem gazdagok, akkor meg is van rá a magyarázat. Biztos csak ilyen ódivatú ruhákat talál a turkálókban.
2018. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy párhuzamos idősíkról került ide és itt ragadt. Esetleg egy szellem.
2018. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
96%

Atyaég! Mióta ekkora probléma, ha valakinek saját stílusa van?

Ez a stílus, nem a 92. repedt farmer...

2018. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod alapján elég különleges lány lehet!

Lehet, hogy hülyeség, és itt egyáltalán nem erről van szó, de én ismertem egy lányt, aki a dédmamája fiatalkori ruháit hordta. Sosem ismerte, viszont olvasta a naplóját, képeket tartott róla, úgy érezte, hogy attól független, hogy nem emlékszik rá (a lány kb. 3 éves volt, amikor meghalt) nagyon szoros a kapcsolatuk, és, hogy ő is olyan szeretne lenni, mint ő. Sokan morbidnak tartják, hogy egy halott ember ruháit hordta, de ő így őrizte meg az emlékét, és úgy érezte, hogy ettől közelebb kerül hozzá.


De valószínűbb, hogy így érzi jól magát, ez ő. Szerintem kedvesen kérdezd meg, hogy mi ennek a stílusnak az eredete, ha kíváncsi vagy. Aki meri vállalni magát, az biztosan szívesen mesél is róla. :)

2018. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
miért kell kinevetni, ha más a stílusa?
2018. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezd meg tőle. De ne kapásból, hanem először beszélgess vele. Ha oka van rá, miért hord ilyen tényleg nem mindennapi ruhákat fiatal lány létére, ráadásul iskolába, akkor annak mindig oka van. Pl. rohadtul nem érdekli, ki mit szól, van egy sajátos stílusa, vagy pedig azért, amit valaki itt már leírt, felmenője között volt valaki, akinek naplója magával ragadta.

Nem ismerek ilyen kirívó öltözködésű lányt (kosztüm, kalap), de nagyra becsülöm még így ismeretlenül is, hogy bevállalja annak ellenére, hogy - mivel sokat olvas, és valószínűleg nem hülye -, letojja más véleményét. Klassz csaj lehet.

2018. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó hogy neki van egy egyedi stílusa.
2018. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
hehe, 4es nagyon jót írt, tök érdekes felvetés lehetne :)
2018. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!