Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi boldogít?

Titeket mi boldogít?

Figyelt kérdés

Keresem a boldogságot az életben, de egyelőre nem találom. Nem tudok a jelenben élni, mert folyamatosan aggódok valamin, várom a jövőt. Le kéne lassítanom és a jelenben keresni a boldogságot, de nem találom.

Ti hogyan és miben találtátok meg?


2018. jún. 16. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

A sikerek


Most pl fogyózom, és az boldogít ha reggel a mérlegre állva azt látom, hogy pár grammal kevesebb vagyok, de minimum ugyanannyi mint voltam. Amikor régen elkezdtem futni annak is örültem, hogy érezhetően napról-napra egyre jobban bírtam.


Régóta rajzolok, van egy oldalam, sokszor megosztom a munkáimat. Annak is örülök, ha valaki like-olja őket


Boldoggá tett pl amikor megtanultam kötni, és kötöttem egy telefon tokot, vagy nyuszi plüsst. Most írom a szakdolgozatom, és büszke vagyok arra amit megalkottam. Ez is boldoggá tesz.


A kutyámmal is szeretek foglalkozni, boldoggá tesz, hogy szeret engem.


Elég sok mindennek lehet örülni. Szerintem kezdj bele valami újba aminek látható eredménye van. Pl mint a kötés, rajzolás vagy modellezés, kidolgozod a tested hasonlók


Sok sikert!

2018. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Inkább csak boldogítana...

Boldogítanának a normális emberi kapcsolatok. Társkeresés terén egy társ és nem egy lutri, amiben a másik bármikor bekattanhat és leléphet. Környezet terén több és normálisabb emberek, elfogadó közeg, barátok.

Boldogítana a jó anyagi helyzet is, ha lenne. Teljesen saját lakás, a saját ízlésem szerint kialakítva és berendezve.

2018. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Techno

Természet

Motorozás

Nasizás

2018. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az hogy 6 és fél óra múlva Daaaaaling
2018. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Szex. Strandolás. Csajozás. Számítógéeps játékok. Sikerrel vett kihívások a munkahelyen. Hideg sör. Spanyol-portugál meccs.
2018. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Talán azért mert Vízöntő vagyok, lételemem a szabadság és korlátozatlanság érzése, akár a levegő. Ezért ha függetlenedtem a társadalomtól és például a szülői gazdaságban tevékenykedve éltem vagy másféle szabad módon, akkor legszívesebben a Világegyetemet bejárnám az energikusságtól és boldogságtól. És ez a boldogság másokra is átragad ilyenkor. Tehát ha azt csinálhatom amit akarok, és nem azt amit más mond. Például tegnap is kb. 45 km-re tekertem le a Bakonyba egyik méhész ismerősömhöz majd vissza, és lefekvés előtti kellemes lazításnak tűnt az út pedig már kereken 50 vagyok.

Ha valakinek a szabadság hozza meg a boldogságot annak egy rezsimentes lakhely sem árt. Mert a számlafizetés is kötöttség. Diák koromban majdnem szinte megbuktam tornából, mert rabnak éreztem magam. Ma szabadon ha John Rambó meglátna, valószínű megtorpanna egy pillanatra mert érdekelné hogyan lehet elérni ekkora energikusságot. Pedig nem is nehéz, ki kell rúgni életünkből mindent ami teher és Szabadon kell élni.

2018. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Az alvás, evés, álmok:D
2018. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
az boldogít hogy egy nap boldog lehetek ha keményen dolgozok érte
2018. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is csak a jövőn kattogtam, nem úristen mi lesz. Aztán könnyebb lett a helyzet, miután megtaláltam, hogy mi az, ami igazán érdekel, hogy mit szeretnék tanulni az egyetemen ősztől. Szóval fontos, hogy legyen egy motiváló, megvalósítható célod, de a jelenben is rengeteg apróság van, aminek örülni lehet, nem kell nagy dolgokra gondolni. Pl. engem most az boldogít, hogy 2 hét és meglesz az érettségim, itt van nekem a párom, aki úgy fogad el, ahogy vagyok, találtam két nagyon jó barátnőt, akivel egyetemre megyek és maga az olvasás. Ők tudnak igazán nagy boldogságot adni.
2018. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*hogy úristen, mi lesz.
2018. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!