Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is gyakran ellenségese...

Veletek is gyakran ellenségesek a boltokban a pénztárosok?

Figyelt kérdés
Velem igen, pedig kedves szoktam lenni és illemtudó.
2018. jún. 16. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem...
2018. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
közepes cba és kb. 5 pénztárosból 1 aki bunkó. Eleve úgy állok be pénztárhoz, hogy ha van másik akkor oda állok, ha nincs, akkor igyekszem kivárni amíg akkora sor lesz, hogy nyitniuk kell új pénztárat, addig meg téblábolok, nézelődök. Nagyon ritkán van hogy kénytelen vagyok ennél a a bunkónál fizetni.
2018. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

nem ellenséges csak néha látni rajtuk hogy baj hogy be mentem :D

Én lennék a fönöke lapát lenne neki.

Jó igaz nincsenek ök sem meg fizetve..

2018. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Sokáig mondjuk nem zavart, megpróbáltam megérteni hogy nehéz a munka meg hosszú napja van, hisz én is dolgoztam régen pénztárban. De az utóbbi időben egy-egy olyan bunkó volt hogy az már sok.

Nekem alapszabály hogy amíg valaki nem bunkó velem addig én is kedves és tisztelettudó vagyok. De amikor alpári módon szolnak hozzám, már már rám szól a pénztáros hogy "Add már ide!" meg "Siessél már!" akkor elszáll a kedvesség.

2018. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

ellenségesek ritkán szoktak lenni, inkább mogorvák az egyik kisebb Coopban.


sokat kell dolgozniuk, a normálisabb munkavállalók zöme már külföldön van, meg hát a pénztárosok azért nem eszükről híresek általában.

2018. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Én speciel bele vagyok zúgva egy pénztáros csajba :D

Volt egy nap,gondolom az AZ a nap volt,mikor kissé morcos volt és hangoskodott,a termék elválasztót is hanyagul dobálta hátra,de nagy forma volt :D

2018. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Én csak diákként vagyok kasszas egy multinál, és hat sajnos nagyon sok bunkó van, és már nem megy a mosolygás és kedvesség sokszor úgy ahogy kéne. Szóval hát le a kalappal azok előtt akik ezt főállásban végzik.
2018. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ma például volt egy ellenszenves csávó, egymás után vágta bele a kosaramba azokat a termékeket, amiket vettem. Azt hittem ott és akkor lekeverek neki egy hatalmasat.
2018. jún. 16. 14:55
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Nekem van egy idevaló tök jó sztorim. Van a közelünkben egy kisbolt. A párommal sokat jártunk oda. A pénztáros csajnak megtetszett a párom. Ezt egyből levágtam, mert ha bementünk a boltba, mindig őt kérdezte meg a legnagyobb nyájassággal, hogy segíthet e neki, vagy pont párom előtt hajolt le valamiért az alsó polchoz. Bár nem is érdekelt, mert tudtam, páromnak nem jön be, nincs mitől félnem. De mikor kezdett rájönni a kiscsaj, hogy kár a gőzért, velem nagyon buta lett. Dobálta az árut amit vettem, flegma volt, stb..

És volt egy alkalom, mikor már nem bírtam magam tovább tűrtőztetni, és a képébe vágtam mindent, ami addig megfogalmazódott bennem. Ott volt párom is.

2018. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Élelmiszerboltokban nagyon ritkán találkozok bunkó kasszásokkal. A környezetemben általában a Sparra szoktak panaszkodni, hogy folyton azok, én azt mondanám, hogy inkább lassúak - gondolom nem fizetik őket túl.

Valamennyire idetartozik: forgalmasabb ruhaboltokban (pl H&M), szoláriumban MINDIG bunkók. Néhány edzőteremben is előfordul jó pár ilyen példány. Drogériákban mindig kedvesek, segítőkészek.

2018. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!