Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vannak az emberek rossz...

Miert vannak az emberek rossz véleménnyel a testépítőkről ok nélkül?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy a testepitoket az atlag emberek lenezik butanak es bunkonak gondoljak oket.

2018. jún. 16. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Azokkal van a baj akik nem tisztán csinálják és el vannak szálva maguktól.Natúrba is lehet nyomni. Az átlag emberek egy bizonyos csoportja meg irigykedik rájuk. Főleg azok akik sikertelenek a női nemnél.
2018. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy mentem egy konditerembe (kerestem valakit) és komolyan mondom hogy amíg ott voltam kb 20 pontot esett az IQ-m. Előtte is volt egy negatív elképzelésem a gyúrós szubkultúráról de rá kellett jönnöm hogy a valóságban sokkal rosszabb. Biztos járnak oda értelmes emberek is de a többség nem az.

Nekem is van két gyúrós kollégám és ha valami fizikai segítségre szükségem lenne, na ők ketten azok akikre sosem számíthatok. És ebből is arra kell következtetnem hogy ezek az izmok a hiúságnak épülnek. Fittnek lenne jó dolog, egészségesnek lenni jó dolog, de célzott gyakorlatokkal pumpálni minél nagyobbra az izmokat, közben pedig fenntartani egy viszonylag monoton étrendet, ilyet normális ember nem csinál.

2018. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon benne voltam az edzésben (heti 4-5x plusz pihenő napokon fután vagy csak otthon pár egyszerű gyakorlat), akkor mindenkit lenéztem aki nem edzett.


Nem bírtam elképzelni, hogy az emberek mért hagyják magukat elhízni és mért van tele az internet rinyáló emberekkel akik nem tudnak 5 kgot lefogyni.


Nem voltam egoista, mert magamat nem istenítettem soha sem, de másokat lenéztem... és ismerek sok olyan embert aki hasonlóan gondolkodott, de persze ezt nem mondta senkinek sem, csak hozzá hasonlóan konditermi állatoknak.


Nem mindenki, de sokan lenézi vagy legalább lustának gondolják azokat akik nem sportolnak rendszeresen.


A bunkó sztereotípia egyátalán nem igaz. Igaz ez szubjektív vélemény, de a testépítők és általában normális emberek.


A butában lehet valami. Pl.: Nem látsz sok mérnököt, orvost vagy bármilyen más mentálisan megerőltető szakmából sok izmos embert.

2018. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Iszonyat baromság,hogy akik edzenek buták,meg ostobák.


Nekem volt edzőm két diplomás,ebből az egyik Corvinus egyetem alkalmazott közgazdász,angolul perfekt,franciául társalgási szinten beszél.


Volt kollègàm hatalmas,Senior C++ fejlesztő.


Egyik srác szintèn diplomàs,beszél 4 nyelven,most online nyelviskolàja van.


Orvos,fogorvos is van mind mind kigyúrtak,a nők mind csorgatjàk is a pinalevüket rájuk,bàrmikor alàjuk feküdnènek.


De egyszer menj el a Mecca Gymbe,konkrétan Audik,BMW-ek tömpkelege.

Múltkor egy zsírúj Audi A7-sben jött az egyik sràc kb. másfélszer akkora volt mint èn,karja tuti volt 50-s.

Nem hinném annyira ostobák lennènek 20,30 misis kocsikkal.

Ès mindengyik edzőtársam el van eresztve,plusz mind mind sikeres okos ember.


Tehà ez a 20 pontot esett az IQ-d ez nagyon nem helytálló.



Amúgy kérdező irigyek mert most vulgàris leszek de mi dugjuk a legjobb nőket is kisportol férfiak.

Ezèrt utàlnak minket.

Az,hogy van bennük is felsőbbrendűsèg tudat,hàt igen,de lehet is mire.

Irigylèsre mèltó èletük van,nő nélkül se látod szexi nő nèlkül.

2018. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert egy részük rettentő primitív és ezért izmaival villog,mással nem tud, másik részük valami bűnöző díler stb fajta akinek előny a pénzbehajtáshoz a konkurencia elrettentéséhez a látványos fizikum,harmadik részük régen elnyomott volt, de aztán ezt megunva felturbózza magát és keménykedő idióta lesz aki azért mert felfújta magát ilyen olyan szerekkel azt hiszi mindenki felett áll és egy érvet ismer mindenre: hogy szétba om a fejed kötsög.. És mindenkiben ezek az élmények maradnak meg ,meg a levetett német autókban feszítő letolós artikulálatlanúl üvöltő izompolós kopaszok . Biztos van kivétel,de valahogy nincsenek előtérben. És az van,hogy egyéb sportok művelői közt arányában jóval kevesebb a bunkó egybites őstulok.
2018. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, a nagyon kigyúrt hapsik elég nagyképűek. Azt gondolják minden csaj őket akarja, csak mert van egy 10/10 es teste. (Ami amúgy sem feltétlenül biztos, hisz egy bizonyos szint felett sztem már ronda ha valaki nagyon ki van gyúrva).


És furcsállják, vagy fel vannak háborodva ha valakinek esetleg nem jönnek be mondjuk a személyisége miatt, vagy bármi.


Nekem csak a nagyképűség egyedül ami zavar.

Van köztük tényleg csak simán buta is, de nem tudnám megmondani hogy tényleg abból van e a több.. szerintem intelligensek is akadnak bőven.


A férfiak irigykedésből is mondhatják ezeket egyébként.

2018. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint csak ahova en jarok ott rendesek a testepitok.

Van par steroidos 150 kg os szetkokszolt de ok is nagyon rendesek mindig elore koszonnek ha az ajtoban egyszerre talalkozunk mindig eloreengednek. Lattam multkor hogy az egyiket megkerdezte egy srac hogy hogyan kell ezt az xy gyakorlatot helyesen csinalni erre reszletesen elmagyarazta neki majd megmutatta es moge alt vezette a kezet mintha szemelyi edzo lenne pedig nem az....

Ezert nem ertem mert attol hogy valaki kokszol meg lehet jo ember.

2018. jún. 17. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb valóban buta ember szeret általánosító következtetéseket levonni olyan dolgokról, amikről fogalma sincs. A kondisok ráadásul jobban is néznek ki az ilyen általánosító emberkéknél és többet is tesznek magukért, ezért persze, hogy csak negatívan tudnak róluk beszélni.


#2-es tök jó példa. Olyanokat írt, ami egyáltalán nem jellemző a kondikra. Járok edzeni, ahogy a műszakis csoporttársaim fele. Hát, a szakon lévő emberkék nem arról híresek, hogy olyan buták lennének. De rengeteg orvosissal is találkoztam már a teremben. Persze, van 1-2 hangos alpári ember, akik alapján néhányan levonnak negatív következtetéseket, de akkor ezek az emberek szálljanak fel egy buszra, mert a logikájuk alapján a buszon lévő emberek is buták és hasonlók.


"Van par steroidos 150 kg os szetkokszolt de ok is nagyon rendesek mindig elore koszonnek ha az ajtoban egyszerre talalkozunk mindig eloreengednek. Lattam multkor hogy az egyiket megkerdezte egy srac hogy hogyan kell ezt az xy gyakorlatot helyesen csinalni erre reszletesen elmagyarazta neki majd megmutatta es moge alt vezette a kezet mintha szemelyi edzo lenne pedig nem az...."

Igen, így néz ki egy kondi. Ha megkérdezel olyan embereket, akik valóban járnak edzeni, hasonló dolgokat mondanak. Hozzám is jött már oda random bűnöző beütésű ember és tök kedvesen megmondta, hogy a gyakorlatot hogy csináljam, hogy ne terheljem annyira a vállízületem és mondta, hogy bármikor nyugodtan szóljak neki, segít.

2018. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!