Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a szerelem utáni...

Hogyan lehet a szerelem utáni vágyat megszüntetni?

Figyelt kérdés
Barátnőt találni meg nincs esélyem, mert ronda vagyok és rosszak a szociális képességeim. Próbáltam már elterelni róla a gondolataimat, de egyszerűen nem megy. Amikor előjön, akkor alig tudok arra koncentrálni, amire kellene.
2018. jún. 17. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kasztrálás állítólag segít.
2018. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lobotómia a megoldás
2018. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok XD Ezután szégyellem magam, mert nem tudok egy illő választ adni... :D
2018. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először önmagadban legyél teljes; és akkor már mikor ragyogni fogsz, könnyebben fogsz találni párt. Pl, valaki ezt így mondta; hogy talán úgy volt, hogy higgyed el magadról, hogy te egy kerek nap vagy; ne akarj félhold lenni, hogy tényleg előszöris ne egy félhold legyél, aki talál maga mellé egy másik félholdat; és hogy akkor majd tudnak együtt gurulni; hanem legyél te is egy ragyogó kerek nap ; és keressél magadhoz egy másik ragyogó kerek napot; sőt, a keresésre nem is ezt mondta; hanem, hogy ne keresd, mert lehet, hogy amikor épp felétek jár, te pont akkor keresőúton leszel; és pont elkerülitek egymást; és akkor tehát így egyszerűbb megvárni, amíg hazaér, hazatalál hozzád. Mondjuk itt akkor van baj ebben az esetben; ha akkor vártok mind a ketten; illetve, akkor se feltétlenül, de ott talán az a lényeg, hogy nem akarod görcsösen; és nem megy rá a kisugárzásod, meg önértékelésed, önbecslésed. Amúgy meg pl szeresd magad; tudjad magadról, hogy te jó ember vagy; vagy törekszel afelé; ha meg úgy érzed változtatni kéne akkor változtass magadon; ha addig nem tudod elfogadni önmagadat; és akkor pl össze is írhatnád, összegyűjthetnéd, összeszedhetnéd a jó tulajdonságaidat. Hogy mi az, ami szerethetővé tehet téged mások szemében; vagy saját magad számára. Itt most ez a fontos. Hogy szeretned kéne saját magadat, és ez is sugározzon ki belőled pl kedves őszinte segítőkész barátságos hűséges empatikus érzelmes kreatív szelíd békés toleráns figyelmes udvarias intelligens jószívű nagylelkű adakozó-lélek megbízható megértő szerény bölcs szorgalmas jó csapatmunkás igazságos gondoskodó türelmes humoros-vicces; na pl ilyeneket gyűjtögessél magadról, hogy te milyen vagy. Vagy pl akár a tánc is segíthet, hogy nézel valami koreográfiát a neten, és megpróbálod leutánozni, ebből látod, hogy törekszel, igyekszel egyre jobb lenni; törekszel a jóság, a tökéletesség felé. Szeresd meg magadat; de ne szállj túl. :) Egészséges önértékelés, amivel nem esel át a ló túloldalára, ami még nem száll a fejedbe. Amúgy pl vannak ilyen ásványok is, amit pl beszerezhetnél, és hordhatnál a zsebedben, a különböző köveknek jóféle kisugárzása van, megvan, hogy konkrétan melyik ásvány mire van jó hatással. Amúgy pl azonos csakra azonos színű kővel tölthető. Meg van még ilyen labradorit is, ami a férfiasság köve, önbizalmat ad; valakitől azt hallottam, most nem tudom, hogy ez jó -e; hogy az az optimális, ha a férfi-meg a női energiák egyensúlyban vannak egymással. Szóval én ezt így nem tudom.
2018. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!