Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálnátok le ha...

Hogyan reagálnátok le ha kapnátok valamit, amit visszavesznek?

Figyelt kérdés

Párom egy nap behozott egy doboz epret mondván, hogy nekem szedte, amiért finom ebédet csináltam. Estére megette.

A vb-re kb. a 10. liter kólát veszi magának. Én nem iszom azt a kátrányt, így az összes az övé. Ellenben tudja, hogy szeretem a 100%-os üdítőket, és mondta, hogy vett nekem 1 litert. Ma azt is felbontva találtam... És még sorolhatnám a példákat.

Ti hogyan reagálnátok? Nem a mínősítésekre vagyok kíváncsi, hanem a reakciótokra.


2018. jún. 18. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném, hogy gondolt rám, miután elfogyasztotta.
2018. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2018. jún. 18. 19:46
 3/8 anonim válasza:
95%
Én joghurtot kaptam valamelyik nap beraktam a hütöbe ! Este kivette megette addig nem szoltam amig ette miutàn megette megkérdeztem h finom volt amit kaptam töled?!
2018. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D
2018. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Todboy ***** válasza:
100%

Kissé vicces, de elismerem, hogy egy bizonyos idő útán idegesítő lehet.


A leggyakoribb gondolatmenet mögötte, az hogy: Oké, ott hagytam a hütőben 10 órája, eddig nem ette meg, gondolom akkor már nem kell neki, megehetem.


Megmondanám neki, hogy attól, hogy még nem ettem meg, igényt tartottam volna rá.

2018. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5.,


nincs egy fél perce, hogy ugyanezt az indokot mondta most nekem :D :D :D

2018. jún. 18. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tipikus amit látok azt pusztítom ember vagyok. Ha van csoki, üdítő, cukor vagy rendes kaja...nos akkor az már nincs :D
2018. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!