Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Plátoi szerelmes vagyok hogy...

Plátoi szerelmes vagyok hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretek egy nőt.Ő egy orvos én meg csak egy beteg voltam...de még mindjg szerelmes vagyok belé már 8hónapja...hogy verjem ki a fejemből?

2018. jún. 20. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel es ha visszautasit mar konnyebb dolgod lesz. ;)
2018. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Egyetértek.
2018. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Addig örülj, amíg beteljesületlen marad a szerelem. Ha beteljesül, azonnal vége lesz.
2018. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egyből vérszemet kapna ha meglátna úgy hogy semmi bajom csak zaklatom, nyakon vágna egy tűvel :D lehet így kiszeretnék belőle.De nem biztos.
2018. jún. 20. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakran beleszeretnek a betegek orvosukba. De etikátlan, tehát nem fog belemenni a dokinéni. Különben Ő adott okot rá, hogy beleszeress, vagy csak te ,, így döntöttél"?
2018. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olvass el pár "orvosi krimit"...
2018. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Különösebb okot nem adott de van benne valami ami nagyon vonz. Olvastam már orvosi krimiket :D
2018. jún. 22. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, nincs rá konkrét tanács. Próbáld lefoglalni magad. Olvass utána az indulatáttétnek, általában amit szerelemként él meg egy páciens egy orvossal kapcsolatban, az inkább ez, tudatosítsd magadban. Segít, rád figyel, stb. Ezt a figyelmet kell a privát életedben megtalálnod valaki részéről.
2018. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen velem ugyanez volt xD annyira megszerettem a főorvos urat...egy hibája van, hogy házas. Majd elmúlik ez a nagy rajongásom nekem is.
2020. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!