Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki úgy érzi, hogy legyőzte a...

Aki úgy érzi, hogy legyőzte a lustaságát és képes energiát pakolni a fejlődésébe, annál ez hogy történt?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk lusták voltatok és egyszercsak vett az életetek egy 180-as fordulatot? Vagy szép lassan, egyre több és több akaraterőtök lett? Nálam inkább az utóbbi történt (pontosabban történik), hullámvölgyek, hibák elkövetése 100x, de ha a nagy képet nézzük, nagyon szépen fejlődik az akaraterőm, az önbizalmam, a kommunikációs képességeim. És én úgy érzem, hogy ez a normális, csak valahogy mindig olyan sztorikat hallottam meg olvastam, ahol egyik napról a másikra következett be a pálfordulás...

2018. jún. 21. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez eseményhez kötődött, de gyökeres változás még nincs, csak érzem magamban a változást. Nem is lustaság kapcsán, inkább lelki változások ezek, valahogy egyre inkább bátorodom, merem kifejezni az igényeimet, megismerni valós önmagamat, úgy érzem.
2018. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Elegem lett, abból az érzésből, ami a lustaságomból fakadt. Feszültség, idegesség, hogy tudom nem csináltam semmit, nem kell többé köszönöm.
2018. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem abból indult ki ez egész, hogy komolyabban el kezdtem foglalkozni az angol tanulással, mivel ugye kell majd az egyetemhez meg minden. Aztán ennek kapcsán rengeteget olvastam a tanulásról, a motivációról, és ez úgy átragadt az életem más területeire is.
2018. jún. 21. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Az élet folyamatos változás. Ami nem fejlődik, az leèpül. Ez vonatkozik az emberi kapcsolatokra, magára az emberre...

Lustaság könnyen legyőzhető, körbe kell venni magunkat aktìv, tevékenykedő emberekkel.

2018. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráébredtem, hogy nem ha bírom az aktivitás kockázatait és mellékhatásait menedzselni, akkor kénytelen leszek a passzivitásét elszenvedni. Ennyi.
2018. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!