Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálják szétszedni az...

Miért próbálják szétszedni az emberek más párkapcsolatát?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni mi lehetett a probléma, mert nem értem... Szóval megismerkedtünk a párommal, ő 45 km-el arrébb lakik, vonattal jár le (péntektől vasárnapig vagyunk együtt). Hívták a haverjai piálni 1x hétköznap (nekem nincs bajom vele), elment kicsit iszogatni, de az egyik haverját úgy kellett éjfélkor hazacipelni, annyira berúgott. Utána elég nehezen tudott hazajutni, és azt mondta neki ebből nem kell több. Azután hívták még ezek az emberek piálni, de mindig hétvégén, ő meg mondta, hogy velem van és nem ér rá. Ők ezen annyira felhúzták magukat, hogy olyanokat terjesztettek rólam másoknak, hogy én nem engedem el a barátomat nélkülem sehova, meg mindent megtiltok neki. Vannak páran még abba az ismeretségi körben, és komolyan semelyikük sem ismer engem, max. face profilomat láthatták, de elkezdtek nekem írogatni, hogy pl: vásárolni eljöhet-e valakivel a barátom, megengedem-e neki stb. És ilyen röhögős fejek... Ez mi? Meg olyanokra is célozgattak tök ISMERETLEN emberek az ő ismeretségi körülből, hogy én lehúzom pénzzel a barátomat, meg stb. Ez mire jó?

#mostkomolyan
2018. jún. 21. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te magad is ki tudnád következtetni, hogy: bosszúból.


"Azután hívták még ezek az emberek piálni, de mindig hétvégén, ő meg mondta, hogy velem van és nem ér rá."


Na látod... Azért rajtad csattan a dolog, mert - ahogyan azt le is írtad - a párod arra hivatkozott, hogy azért nem megy, mert veled van. Ebből következően te lettél a célpont. (Ez egyébként szinte lényegtelen, mert ha meg sem említett volna téged az "elutasító szövegében", akkor is be tudnák őt találni valamivel bosszúból. Egyébként ez egy nagyon gyerekes módja az "elégtételnek", ezek az úriemberek biztosan kijárták már a középiskolát?

2018. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezaz, hogy az egyikük egyetemre is járt. Meg mindig látom, hogy sokan odaírogatják a képeik alá facen, hogy "szercsi van". Nem így, de érted... Ilyenkor azért elgondolkodik az ember, hogy vele van-e valami. Mielőtt összejöttünk sok emberrel beszélgetett neten a barátom, így ismerkedett meg velük is. Kb 2 év alatt, ha 2-3x találkoztak, mikor összejöttünk akkor kezdték ide-oda hivogatni, csak ugye azután az incidens után már nem akart menni, és inkább elutasította. Olyanokat is megkaptam, hogy egy vagyok a sok csaj közül (merthogy mint írtam anno sokat ismerkedett, de kizárólag csak neten), és hogy ne érezzem különlegesnek magam. :D Egyetemet végzett embertől, aki csak egy képen látott, és elv. van egy csomó barátja. Érdekes.
2018. jún. 21. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, párod akkor hagyta abba a haverozást, amikor barátnője lett. Ebből mindenki arra fog következtetni, hogy a barátnő miatt hagyta abba.

Viszont ezzel a kommentelgetős stílussal elég primitívek, jobban is jár nélkülük.

2018. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lesz ha hozzászoksz.


Az emberek ilyenek ez a céljuk valamiért akarva akaratlanúl is ártani akarnak a másiknak, irigyek mindig vannak nehéz rájuk nem odafigyelni mindenki azt lát amit akar a te/ti döntésetek hogy merre fog menni a dolog.


Egyébként megértelek nekem eddig sok kapcsolatnak nevezhető kagyvaszom volt de amit mostanában figyeltem meg.


Hogy ha egyedül vagyok leszar az összes csaj, ha van barátnőm akkor hirtelen én vagyok az akit meg KELL szerezni és mindegyik rajtam csámcsog addig amig el nem cseszik a másikat is vagy én nem cseszem el :D


(legalábbis nekem ez volt a tanulság eddig, nem feltétlenül igaz másra). A lényeg annyi, hogy egy párkapcsolatot ahol esetleg még jól is érzik magukat nem igazán szokták tudni hova tenni az emberek tapasztalatom szerint. 25ff

2018. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen sokat nem tehetsz. Nehezen emésztik meg, hogy a barátodat már jobban erdekled te, mint a közösbpiálgatások.
2018. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!