Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen emberről? Tudnál barátkozni vele?

Figyelt kérdés

25 éves lány.

Érettségi után nem tudta mit tanulhatna tovább, igy nem ment egyetemre, nem végzett semmit. Otthon ült az anyjával, nem ment el dolgozni sem. Éjjelente fennvolt, netezett, délután kelt fel és este ment ki a párjával a városba.

Nagy ritkán mentünk reggeltől programokra. Délelőtt akárhova hivtam, nagyon jó eseményekre, azt mondta nem jön, mert túl korán van(8-9 órakor). Volt, hogy egy tervezett egész napos programra csak délután jutottunk el, fél napot vártunk, mert ő nem kelt fel.

Otthon nem főzött, sokszor rendeltek(anyukájával) kaját és inkább ettek valamit a boltból. Velem külön, vagy akár hozzám sosem jött(csak a párjával együtt,tehát négyesben) hogy a párja se járkáljon külön a haverokkal.

Mindezek ellenére nagyon jó barátnőnek gondoltam, mert amúgy vidám lány, kedves, (nem depresszió miatt ilyen).

Nemrég pedig megsértett azzal, hogy mielőtt elutazott volna, nem jött ki a házából egy annyira, hogy elköszönjünk azzal az indokkal, hogy nemsokára indul a gép és még nincs összepakolva(pár hónapja kezdtek el külföldön dolgozni, de már nemfogja sokáig csinálni, mert "nem lesz senkinek a szolgája és nem szereti". Azthiszem ekkor jöttem rá, hogy ő nem is tart olyan jó barátnőnek...

Mit gondoltok erről?


2018. jún. 21. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Aludjon jól.
2018. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miköze a kettőnek ahoz hogy enyhén szólva antiszociális a nő és téged meg le szart. Az egyik nem következik a másikból. Kár volt leírni azt a körítést. Én ezután tuti nem keresném. De ha ő esetleg ha keresne megemlíteném neki azt hogy miért nem tudott hozzám kijönni és ennyivel le is zárnám a dolgot.
2018. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!