Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A menő emberek mitől menők?

A menő emberek mitől menők?

Figyelt kérdés
Úgy értem most vannnak menő csajok ,pasik ... és őket kedveml mindenki .. de vannak ugy mond stréber lanyok,fiuk és azokat kevésbé kedvelnek .. nem tudom értitek e mire akarok kilyukadni 😆 meg még vannak azok akiket mindenki kedvel meg uhh nekem ő kell meg ilyenek de közben nem is a legszebb de ez miert van ? Ezt nem ertem

2018. jún. 22. 00:43
 1/6 anonim válasza:
2018. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos
2018. jún. 22. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A menőség relatív. Minden helyen más és más számít menőnek. A közösségtől függ Egy elit iskolában az okosak és akik a nagyon nehéz tanulás mellett kitűnően teljesítenek. Egy átlagos vagy putri suliban a legbunkóbb és legszemetebb, stb. Amíg nem tudjuk hol szeretnél menő lenni, addig nem tudunk tanácsokat osztani :D
2018. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltételezzük hogy én nem egy elit suliba járok. .. es igen igazad van de olyan helyen hogy legyek menő ha én nem olyan vagyok? Én nem tudok bunkó lenni másokkal inkább én kedves vagyok segítőkész és igy csak leszarnak de miert?
2018. jún. 22. 01:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges energiapazarlás ez a menőséghajhászás. Akik most a sulidban menők, meglátod hogy ahogy kikerülnek, pár éven belül a legsuttyóbb lúzerek lesznek és az addigi vakarékok közül kerülnek majd ki a legsikeresebbek.


Elfilozofálgathatunk a miérteken (pl nekem az tetszik hogy ugyanúgy ahogy az evolúció lejátszódik fizikai szinten minden embernél egyénileg is embrionális korban, ugyanúgy az emberiség lelki fejlődése is lejátszódik benne amíg a kisgyerek felnőtté nem válik (lásd: önző agresszív kiscsoportosok és szép lassan együttműködő fejlett emberré válnak amennyire az adott környezetük engedi), és a menő egy adott fejlettségi szinthez tartozó alfa hím/nő tulajdonságait megtestesítő egyén(ek) lesz(nek)),

de azzal igazából nem jutsz előre mert maximum a menők viselkedését tudnád lemásolni, sose tudnál azzá válni. Az utánzás pedig mindig hiteltelen lesz, senki nem fogja “bevenni”, nem reagálnának rád.


Egy dolog a fontos a menőségben amúgy ami az összes menő típusra igaz: leszarják hogy mások mit gondolnak róluk és elhiszik hogy ők a királyak és ezért nem félnek. Ahogy ez a hitük megrendül akár egy kicsit is, gyorsan le is csúsznak.


Ha viszont ezt 100% megtudod valósítani magadban akkor ha felemás cipőben, 8 nyakkenddővel, nyalókát szopogatva jojóznál szaros gatyában akkor is menő lennél mert nem a külsőség számít.

2018. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök átlagos közösségben azt tapasztaltam, hogy azok a menők, akiket az ég egy nagy adag önbizalommal áldott meg. Pl. barátnőm menő, mert mindig vidám, kedves, segítőkész, de ha kell ugyanúgy beszólogat az oltogatóknak. Más esetben a suli legjobb pasija menő volt, de nem azért, mert mindenkivel bunkón viselkedett, hanem azért, mert folyton tolta a poénokat, segítőkész volt a társaival, kedves. Soha nem láttam, hogy mogorván vagy durván viselkedjen valakivel. Emellett persze jól nézett ki, adott a külsejére és maga volt a megtestesült lazaság. Ugyanezt megtartotta az egyetemi évei alatt is. Barátnőm szintén. Szóval nem minden esetben igaz, hogy a suli menőjeiből a felnőtté válás után 'hajléktalanok' lesznek.

Ezek szerintem zsigerből jönnek, és ha te csak így egyik napról a másikra elhatároznád, hogy menő leszel, lehet nem sikerülne egyből.

2018. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!