Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézem meg, ha tudom,...

Miért nézem meg, ha tudom, hogy megvisel?

Figyelt kérdés

Ha belefutok valami videóba vagy hírbe, amiben baleset vagy "rossz" dolog van meg szoktam nézni, pedig tudom, hogy aztán rossz érzésem lesz.

Mindig megfogadom, hogy kerülöm az ilyeneket, már híradót se nézek, de szinte csak ilyenekkel van tele minden vagy az"idióta" celebekkel. Hogy tudnám kikerülni ezeket?


2018. jún. 22. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Hogy érted hogy minden ezzel van tele?

TV-t nem nézek, max. csak a South Parkot a Comedy Centralon. Újságot, magazinokat nem olvasok. Az interneten megválogatom az oldalakat, amiket nézek. Könyvet csak olyan íróktól olvasok, akik értékelhetőek.

Én szinte soha nem találkozok celebekkel vagy egyéb nemkívánatos dolgokkal a fogadott információim közt.

2018. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Max. a Nick jr. Megy nálunk is a tvben. De pl. Facebook csoportban is. A város csoportja, babás csoportok. Mégis ilyeneket osztanak sokszor meg.
2018. jún. 22. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lépj ki ezekből a csoportokból.
2018. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!