Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtaláltam a tesóm szobájában...

Megtaláltam a tesóm szobájában az alsó gatyamat. Honban tudhatom hogy felvette e? Ki lehet deríteni?

Figyelt kérdés
Valahogy odakeveredett. Ha megkerdezem tole úgy is azt mondja nem vette fel. Fiúk vagyunk.

2018. jún. 22. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk megkérdezed.
2018. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Én általában látom egy gatyán, hogy tiszta-e. Simán bekeveredhet, az én fehérneműs fiókomban volt már a párom alsója is, pedig ő férfi, én pedig nő vagyok és eléggé különböznek a fehérneműink.


Ha kimosod, szerintem nem annyira érdekes, hogy felvette-e, de felőlem ki is dobhatod, most mégis mit mondjak? Nem tudod kideríteni, mi történt, ha nem hiszel a tesódnak.

2018. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Fertőző beteg a tesó?
2018. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ezt miért érdekes tudni? Egyszerüen kimosod és semmi gond utána. (A mosás ugyanis fertötlenít is!)
2018. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szagold meg.


Amúgy meg vidd a szennyestartóba, ha nem tudod eldönteni, ő meg szerinted nem fogja megmondani, ki lesz mosva oszt jóvan. Mit kell ebből akkora ügyet csinálni? :)

2018. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!