Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gyűjtsek erőt?

Hogyan gyűjtsek erőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Külföldi munka előtt álltam. Minden adott volt a sikeres kezdéshez de amint közeledett az utazás valami történt velem. Amúgy is izgulós típus vagyok de ahogy közeledett az utazás úgy kezdődött el nálam az hogy nem tudtam normálisan aludni és enni. Rendkívül nagy stresszként éltem ezt meg ami már rá ment a gyomromra. Ekkor úgy döntöttem vissza mondom az indulás napján mert igy képtelen voltam elindulni. Hogyan tudnám magamat lenyugtatni vagy felkészíteni erre lelkileg? Később ismét menni szeretnék de tartok attól hogy ez újból megtörténik. Egyedül mennék,környezetembe lenne 1-2 magyar és a nyelvet közép szinten tudom. Valaki esetleg tudna tanácsot adni?

2018. jún. 22. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy izgulsz. Talán segítene, ha arra gondolnál, ha más is meg tudta csinálni, te is meg tudod. Illetve ha indulás előtt párszor kiutaznál a helyszínre körülnézni, hogy tudd milyen környezet vár rád.
2018. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!