Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is tetszhettem neki?

Szerintetek is tetszhettem neki?

Figyelt kérdés

A minap szemben ült velem a tömegközlekedési eszközön egy fiú és amikor leültem vele szembe mosolygott. Én pedig annyira zavarba jöttem, hogy alig mertem ránézni. Végig éreztem, hogy engem nézett, majd elővette a telefonját, közelebb hajolt (értsd: előre dőlt felém) és mobilozott egy nagyon keveset.

Mit gondoltok, életem lehetőségét szalasztottam el?



2018. jún. 24. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szívesen írom le, de nagy eséllyel igen! De ha csinos vagy meg vonzó, majd lesz következő ilyen lehetőséged is!

És próbáld meg majd összeszedni a bátorságot, szólj hozzá és beszélgess! Szerintem akart harapni, de ha ő sem szólt hozzád talán ő is félt. Tudod a fiúk is félnek, pl egy lánytól. :) Szóval legközelebb légy okosabb és használd ki. Ez olyan, mintha találnál egy húsz ezrest, de nem mersz lehajolni érte, mert sokan ciki az utca közepén lehajolni! Ügyes légy :)


18/f

2018. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet hogy bejöttél neki, de nyugi nem ez volt az egyetlen nagy lehetőség.
2018. jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Alighanem bejöttél neki, de ennyi után, túlzás azon agyalni, hogy ő volt- e "életed lehetősége".
2018. jún. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, persze biztos nem életem utolsó lehetőségét szalasztottam el, de kíváncsi voltam más véleményére is, mert ilyen még nem történt velem. :)
2018. jún. 24. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az álmaid pasiát szalasztottad el 75%ban ilyen több nem igen lesz. :)


Csak próbált pozitív kisugárzásokat dobni. Az ember mosolyoghat bárkire bármire, lehet pont csak jó kedve volt. Max nem tart rondának.

2018. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez életem lehetősége lehetett, olyan egy bamba vagyok!
2021. febr. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!