Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak számomra furcsa személyis...

Csak számomra furcsa személyisége van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nem mertem eddig kiírni ezt kérdést, de muszáj lesz, mert úgy érzem megfulladok, ha nem írom ki magamból.


Egy éve ismerem. Még soha nem állt közel hozzám így még senki sem. (Majdnem lehetetlen a szférámba férkőzni.) A kapcsolatunk hiper gyorsan haladt. Szó szerint elvarázsolt. Megnyerő, vonzó, zseni, udvarias, kedves. Báris ez a látszat. Talán...

A gyors kapcsolat alatt azt értem, hogy minden gyorsan alakult. Virágok, kedves szavak, bizalom, szerelem. Úgy éreztem, ő a megváltás az életemben.


Tavaly nyáron hirtelen olyan furcsává vált. Úgy értem, mintha uralkodni akart volna rajtam. (eltiltott internetes fiúktól, utálta, ha bikiniben voltam ezért ribizlinek hívott) Igazából nem ismertem rá. Azután megelégeltem a szurkáló megjegyzéseit. Voltak hetek, napok, amikor figyelembe sem vett. Ignorált idióta okok miatt. Olyan, mint egy hisztis gyerek. (bevallotta, hogy ő örökre egy 8 éves gyerek marad) Nem vállalt felelősséget, mivel ő tökéletesnek hiszi magát.

Azután beszéltem egy pszichiáterrel, elmeséltem neki a sztorit majd azt mondta, hogy ő egy nárcisztikus. Bár nem teljesen hittem el, de le voltam döbbenve. Megijedtem, de már totál benne voltam a kapcsolatban.


Mindig hangoztatta, hogy ő különleges. Nincs még egy olyan férfi, mint ő. Kezdetben ezek a kijelentések nagyon tetszettek, de most már inkább betegesen hangzanak. (A pszichiáter hatása miatt?) Azután leléptem. Mai napig bánom, hogy "mi lett volna, ha.."


Azután visszamentem hozzá. Furcsa üzeneteket kaptam egy idegentől. Azt hittem, ő az. Valami kényszert éreztem magamban. >> Később minden újra a régi lett. Mintha függnék tőle, de nem akarok. Pont akkor jött az életemben, mikor mindenki más elment.


Egyszer hideg, máskor kedves hozzám. Nem hiszi el, hogy szeretem, semmit. Megígérte, hogy többé nem fogsz ignorálni. Egy hete semmi hír felőle. Mától úgy döntöttem, nem fogom keresni. De igazságtalanságnak tartom. Mire jó ez? Élvezi? Egy sablon kérdést tettem fel hozzá, és robbant, mint egy vulkán. Szerintem ez csak egy ürügy volt, hogy ne foglalkozzon velem.


Másokkal hasonlítgat össze, pedig 100x mondtam, hogy ne tegye, mert megbánt engem.


Már nem tudom, mit higyjek. Minden zavaros. Sok dolog kavarog bennem. Furcsa dolog vagy nektek is vannak ilyen barátaitok?

Ez csak egy falatnyi rész az életemből, amit vele töltöttem.



2018. jún. 24. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológus, nem pszichiáter.
2018. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak számodra furcsa, nekem is.

Nincs szükség ilyen barátra, van az embernek sok baja, nincs szükség egy nárcisztikusra is.

Nézz utána, milyen romboló tud lenni egy ilyen a környezetére. Nem kellene vele foglalkozni, éld az életedet nyugiban, nem fognak szentté avatni, ha a sok hülyeséget kibírnád mellette. Mert minek is rontanád el az életed? Elromolhat az magától is.

2018. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, a leírás alapján, talan jobban jarnál, ha "kiszállnál" ebből a kapcsolatból.
2018. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
Hát szerintem is jobb lenne, ha többé nem beszélnél vele. Nem hinném hogy ez jobb lesz, az is lehet, hogy rosszabb lesz, ha folytatod vele ezt az egészet. Talán nem túl könnyű, de ilyen esetben hidd el, hogy jobb ha elszakadsz tőle. Remélhetőleg majd találsz valakit, aki nem ilyen. Persze nem kell rágörcsölve sürgetni a dolgot, mert nem jó az se.
2018. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!