Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy végre autonóm...

Mit tegyek, hogy végre autonóm legyek lelkileg?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, mindig is szokatlan módon kötődtem egyes emberekhez. Többnyire női tanárokhoz, kollégákhoz, akik korban csak tíz évvel haladtak meg engem. Szégyellem, hogy a szeretethiányomé és egyéb tényezők miatt folyton példaképeket keresek a környezetemben élőkben. Hogyan szüntessem meg ezt? Hogyan határolódjak el az elveszett gyermeki lényem már - már aggasztó betegesen ragaszkodó énjétől? Hogyan önállósodjak lelkileg, hogy még véletlenül se kutassak szülői mintaképeket?

2018. jún. 26. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
találd ki, Te ki vagy :)
2018. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én máshogy közelíteném ezt meg, mindenkitől lehet tanulni valamit, nyilván a pozitív tulajdonságai érdekelnek téged egy adott illetőnek.
2018. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem jóban és rosszban gondolkodsz, ki is a te igazi arcod?
2018. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti tényleg ennyire hülyék vagytok??? Ez az oldal egyre inkább fertőhöz hasonlít. Tanácsért jöttem, trollokat kapok. Gratulálok! Remélem a való életben az ilyen hulladék emberek, amíg élnek szenvednek! Undorító, igazi magyar szokás nevetség tárgyává tenni a másikat! Miattatok gyűlölöm, hogy én is magyar vagyok!
2018. júl. 7. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt javaslom, hogy esténként írd le, hogy holnap mit szeretnél elérni! Így magadnak megfelelsz, hiszen, amit akartál az véghez vitted aznap. Remélem tudtam segíteni! Sok sikert! :)
2018. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok és sajnálom, hogyha trollnak tűnt a bejegyzésem.

Majd megmondom Chong An Sunim zen buddhista szerzetesnek, az Eredeti Fény Temploma Zen Buddhista Közösség apátjának, akihez járok zen gyakorlatra és meditációkra, valamint dharmabeszédeire, hogy trollságokat tanít a szangha tagjainak. Remélem magába száll


-,-"

2018. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!