Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérdemlem a sorsom, ha...

Megérdemlem a sorsom, ha detoxra jutottam egyszer mert a barátaim otthagytak részegen és bevittek, utána pár évre újra leiszom magam?

Figyelt kérdés

Most semmi ilyen n volt, csak hülyeségeket beszéltem, de egy nyilvános helyen.


Akkor sem kellett gyomormosás vagy semmi, de nem kellemes a sürgősségin ébredni. Megtörtént újra, nem tudom hogyan, nem ittam sojat, de bevettem előtte fájdalomcsillapítót. Ez volt a baj.


Azt mondják, ha az ember nem tanul ebből akkor hülye, ha valaha is alkoholhoz nyúl utána.


2018. jún. 26. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A történelem ismétli önmagát.
2018. jún. 26. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem volt kellemes. De van valami oka, hogy megint idáig fajult a dolog. Úgy értem, hogy kiütötted magad. És arra kellene megoldást keresni, nem pedig azon lovagolni, hogy mit hibáztál megint. Nekem úgy jön le ebből.
2018. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés pia megüt, nagyon hamar. Nem érzem. Most nem ittam sokat, de a gyógyszer ütött ki.
2018. jún. 26. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodni kéne. Gyógyszerre soha nem iszunk. Ha nem birod a piát akkor pedig ne igyál. Ne várd meg amíg komolyabb baj történik.
2018. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
gyógyszerre ne igyál. jézus, hogy lehettél ekkora idióta?
2018. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!