Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki jó "hangulat...

Hogy lehet valaki jó "hangulatember" úgy, hogy közben nem egy nagypofájú barom?

Figyelt kérdés

A legtöbb társaságban ahhol eddig voltam, az alaphangulatot, mindig valami nagypofájú hieraktív gyökér adta, viszont a hétvégén egy ismerősöm meghívott egy társaságba, ahhol tényleg tök jó baráti hangulat volt, és tök fura volt az illető aki adta az alapot.

Nem abból ált minden hogy piálunk meg hasonlók, hanem beszélgettünk, meg énekeltünk, és ő pókerezni, és sakkozni is megtanított.

Nagyon jó volt "rendes" tinikkel lenni, de kérdem én hogy hogy lehet valaki hangulatember úgy, hogy nem egy nagypofájú barom?


2018. jún. 26. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy intelligens, jó a humora, és egyedi a stílusa. Nem azon alapulnak a viccei, hogy másokat aláz porig, hanem valóban szellemes. A hangulatot nem a hányás-b@**ás- fingás kombóra építi, hanem eredeti történetei vannak. Ja és a szókincse nem a : Hé, mán, figyejjémá' szinten van.
2018. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyiségen múlik.

Nagypofájú: ESTP, ESTJ, ENTJ

Nem nagypofájú: ENFP, ENFJ, ESFP, esetleg ENTP

2018. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy lehet hogy nincs feltűnési viszketegsége, tehát szinte sosem ő van a középpontban?
2018. jún. 26. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megfelelő közegben van. Ez az illető egy bulisabb társaságban mellőzve lenne és nem ő lenne a "hangulatember". Én is társaságtól függően vagyok ilyen vagy olyan. Visszafogottabb, beszélgetős társaságban elég hamar középpontba kerülök. Bulisban ritkábban.
2018. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a hangulatember kifejezést a nagyon a hangulatukhoz igazodó mentalitású emberekre mondjuk


viszont értem a kérdésed..

ő úgy lehet központ, hogy tisztában van az emberek valós v felszín alatti érzéseivel..

és tudja, hogy ha csendben is de ő fog pozitív(abb) emléket hagyni..

2018. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!