Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél ha 20 éves...

Te mit tennél ha 20 éves fiúként úgy néznél ki mint egy 12 éves? Orvosok nem tudnak mit kezdeni, kevés a tesztoszteronod és alacsony vagy. Nincs testszőrzeted, arcszőrzeted, de apád felajánlja hogy eladja a V. kerületi lakását hogy segítsen?

Figyelt kérdés
Viszont a segítség fájdalmas. eltörnék a lábadat, karodat, hogy megnyújtsanak, valamint a hajadból arcszörzetet kreálnának. Tesztoszteronnal feltöltenének és egy életen át kéne szedned a hormonokat. Te belemennél ebbe? Mert én iszonyat nem tudom :( és még tucat fájdalmas beavatkozás, persze nem itthon.
2018. jún. 26. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Törpe férfiakhoz, törpe nők valók.
2018. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez túl nagy ár. És nem várhatnám el az apámtól hogy ekkora áldozatot hozzon értem.
2018. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van neki több és szeretetből adja.
2018. jún. 26. 22:50
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez magas, a fejed, a nemiszerved ugyan akkora marad?

Minden egyes csontot eltornek, medence, kulcscsont?

Gerincnel hogyan is mukodik?

En ezt nem tudom elkepzelni.

Hiaba leszel magasabb, ugyan az az ember maradsz..

2018. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
azért tudnak tenni ellene az orvosok, hormonkezelésről hallottál már? Mondjuk hallottál mert mondtad hogy egy életen át kéne szedneed a hormonokat. De ez nem teljesen igaz
2018. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem szeretnék hormont szedni. de hogy talál vki így párt?
2018. jún. 26. 22:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Válogatnék a beavatkozások között. A fájdalmasakat kihagynám, meg a feleslegeseket is. pl nem rakatnék be szakállat csak azért, hogy minden reggel megborotválkozhassak... A hormon jöhet. Aztán attól se sírnék, hogy nem lóg ki a lábam a takaró alól.
2018. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem vállalnám be. Legalább, ha valaki beléd szeret, tényleg önmagadért fog szeretni és meggyőződhetsz afelől, hogy nem egy felszínes ember.
2018. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Hormonkezelés? Középiskolás biológia hogy a növekedési hormon sajnos nem pótolható kívülről normál mennyiségben. 20 évesen meg kb sehogy. A tesztoszteronnal alakon tudnak valamit segíteni, de nőni nem fog tőle.

Tényleg hogyha változtatni szeretne csak ez a megoldás marad amit írt. De én ekkora kockázatot nem vállalnák minimális eredményekért. Nem kedves dolog ilyet írni, de realisztikusan nézve sose lesz olyan a vége mint az ideál.


Ami nekem eszembe jutott az az hogy előnyt kovácsolhatnál a helyzetből. Nem tudom mennyire van rá esélyed, de nem tudsz teljesen átmenni karakterbe? Filmekben statisztálni később meg szerepelni esetleg?


Peter Dinklage is alacsony, furcsa testalkatú egy ember, mégis az ilyen típusú szerepek hatalmas sikert hoztak neki.


Nem tudom mennyire van szép arcod, de lehet hogy valami modellügynökség oda lenne érted.


Youtube csatornát is csinálhatnál arról hogy így milyen az élet. Külföldön nagyon népszerűek a különböző érdekes emberek videós blogjai. Mondjuk sajnos vagy angol nyelven csinálod, vagy itt magyarországon szétszednek.


Szóval nem feltétlen kell azokat megfogadni amit írtam, és elhiszem hogy téged durván zavar. De megpróbálhatnád meglovagolni a témát és kamatoztatni valahogy.

2018. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nehéz dilemma.

Én biztosan nem bírnám a töréses fájdalmakat.

Inkább 1000 injekció és tabletta.

2018. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!