Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető az, hogy valaki...

Elképzelhető az, hogy valaki annyira kómás, hogy észre sem veszi, hogy nincs rajta semmi ruha?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy ember, aki ruha nélkül szeret aludni és mondjuk hajnalban fel kel, mert innia kell és ezt mind úgy, hogy közben nem vett fel semmit magára és észre sem veszi ezt... Előfordul az ilyesmi?

Hülye kérdés tudom, de majd később leírom, hogy miért kérdezem.



2018. jún. 27. 01:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem.


Alvajárónál elképzelhető azonban.

2018. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de azért még várok pár választ, ha nem haragszol. :D
2018. jún. 27. 01:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is úgy szerettem aludni és úgy is szoktam.

Mivel teljesen megszoktam, és minden évszakban így alszom, természetes, hogy vízért is megyek ki hajnalban, ha megszomjaznék.

De azt nem mondhatom, hogy "észre se veszem", hogy nem vettem fel semmit, mert el se gondolkodom rajta...

2018. jún. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy egy lány barátom nálam aludt és miközben én néztem a tévét reggel, ő lejött full meztelenül innivalóért. Később azt mondta, hogy a fáradtság miatt volt.
2018. jún. 27. 03:56
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy elképzelhető, most írod, hogy tanúja is voltál. Az ellenkezőjére is tudok példát: haveromék apja reggelente azt se tudta szinte, hol van, egyszer kitolásból téli ruhát tettek ki neki, elindult melóba és ment vagy 100 m-t, mire észrevette, hogy nyár közepe van.
2018. jún. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Idegen helyen viszont nem aludnék pucéran. De tesómnál pl voltak haverok,és némi alkeszt is ittak- lényeg,kiment az is inni,és befeküdt a vendég mellé (pucéran).
2018. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Te fiú vagy? Elképzelhető, hogy direkt csinálta?
2018. jún. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha fiú vagy tuti direkt csinálta. Elég k*rvás megoldás arra hogy felfigyelj rá, szerintem lehetett volna ezt szolidabban is csinálni :D
2018. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben amit leírtál nem lehet véletlen. Oké, egyedül lakik, meztelenül alszik/járkál reggelente otthon, de az hogy így random havernál elfelejtem hogy nincs rajtam semmi. -.-

Véletlenek már pedig nincsenek. xD

2018. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy direkt csinálta-e volna? Hmm... Én is ezen gondolozom, de elméletileg, ha minden igaz és nem csak hazudott, akkor leszbikus.
2018. jún. 28. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!