Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változtassak a külsőmön, vagy...

Változtassak a külsőmön, vagy maradjak ilyennek, amilyen vagyok, úgy, hogy nem szeretem így az életet?

Figyelt kérdés

Hatalmas nyomott hagyott bennem az, hogy az a férfi, akiért bármit megtettem volna összejött egy olyan nővel, aki nem okos s rendes, viszon imádja, ha mindenki őt nézi, kiteszi mindenét, folyton fényképeket pakol ki magáról facebookra, itt pucsít, ott pucsít és persze bezsebeli a bókokat.

Ezután azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy jobb lenne azt a stílust képviselni, amit ez a csaj, elvégre 25 év alatt egyszer se találtam rá a szerelemre. Mit veszítenék így, ha én is elkezdenék nagyon feltünősködni s a testemmel felhívni magamra a figyelmet?


2018. jún. 27. 12:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom a szerelmet megtalálni. Már nem. Ha eddig nem talált rám, ezután se fog.
2018. jún. 27. 12:23
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hogy mit veszíthetnél?

Mondjuk:

- azt, aki netán önmagadért szeretne,

illetve

- az egyéniségedet.

Ha meg így összejössz valakivel, akkor folyamatosan nehézséget fog okozni, hogy megjátszd magad.

2018. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Te már csak tudod így ismeretlenül, hogy milyen okos és rendes a másik lány. Nyilván a plátói szerelme csaját mindenki rossznak látja, de gondolhatod, hogy jó ember, ha egyszer az a srác, akit te méltónak tartasz magadhoz, őt választotta. Egyébként századszorra írod ki ezt a kérdést, ennyire megszálott vagy?
2018. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

"Ha eddig nem talált rám, ezután se fog."

Hát... a legfőbb baj neked nem a külsőddel van ám!

2018. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Hogy mit veszíthetnél!? Azokat az elveidet, amiket eddig magadénak vallhattál. Az már a te döntésed, hogy neked megéri-e. Ha felületességen alapuló látszatkapcsolatért képes vagy feladni azt, aki "eddig voltál", az ahhoz hasonló, mint amikor egymillió plusz haszon kedvéért valaki felteszi a házát fedezetül. Aztán el is veszíti a házat. És mehet az utcára. VAAAAGY: Lemond a kib..szott plusz pénzről, és él boldogan a házában. De nem... Te nem tudsz várni a szerelemre, és megtartani az eddigi értékrendedet, hanem átmész pr..stiba. Rendkívül jó hozzáállás...


Azt szeretném még hozzátenni, hogy NINCS JOGOD olyat mondani, hogy vágysz az igaz szerelemre, meg hogy nem kaphatod meg. Ha arra törekszel, hogy egy felszínes "párkapcsolatot" alakíts ki, és ne te magad legyél az, aki felkelti valakinek az érdeklődését, hanem két csöcs, meg egy segg, akkor te már nem vagy érdekelt az "igaz szerelem" mezőnyében - amiből önkezeddel zártad ki magad.

2018. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Osztálytársam volt a csaj, szóval tudom, hogy milyen.
2018. jún. 27. 12:56
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 12:41

Tisztában vagyok vele, de mint írtam már nem akarom megtalálni a szerelmet, mivel mikor meg akartam találni, folyamatosan csalódtam, és eddig nem vágytam felszínes kapcsolatra, de ha már semmiben nem lehet részem, akkor maradjon a felszínesség, mintsem a nagy semmi.

2018. jún. 27. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:

mit veszítesz?


a hozzám hasonló ízlésűeket biztosan

2018. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatlak.


Viszont ne legyél igénytelen! Ízlésesen csináld! Legyél hivalkodó, de ne több!

2018. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"maradjak ilyennek, amilyen vagyok, úgy, hogy nem szeretem így az életet?"


Ezt kérdezni kell? Alkalmazkodj, de ne kapkodva, ne ess át a ló túlsó oldalára, és ne erőltess olyat amitől szintén rosszul érzed magad, de amúgy hajrá!

2018. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!