Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen női felfogás ez, hogy...

Milyen női felfogás ez, hogy megszólja egyik nő a másikat azért, mert rövid a ruhája, közben pedig ő maga is olyan nadrágokba jár, illetve ruhákban, ami sokszor hihetetlenül rövid vagy dekoltált?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kettős mércés dolgok általában csak kifogások/ eszközök amivel a másikat piszkálni/bántani lehet, nem arról van szó, hogy itt pl. meggyőződésből szólja le, hogy rövid a ruhája.
2018. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők ilyenek. Irigyek. Ez van a legtöbb rosszindulat mögött.
2018. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő járhat olyanban, a másik meg nem.

Elég 1 bites gondolkodás ez, hogy valaki úgy tud csak érvényesülni, hogy mindenkit kb. kinyír maga körül.

Ez még valahol az állatok szint, amikor egy területen belül meg kellett mérkőzni a másikkal valamiért.

2018. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sem nagyon értem nő létemre, bár az szerintem rosszabb, ha valaki jogtalanul nyomja rá a "r!banc" jelzőt másokra, a lehető legváltozatosabb okokból kifolyólag. Nem szoktam másokkal foglalkozni ebben az értelemben, mindenki úgy öltözik, ahogy akar, úgy viselkedik, ahogy akar, azzal fekszik le, akivel akar. Mélyen dekoltált felsőket én is hordok néha, mert szívesem emelem ki azt, ami előnyös rajtam, és semmi gond nincs azzal, ha más is így tesz.
2018. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ugyanoda járnak ugyanolyan kihívóan öltözve? Mert az azért nem mindegy, hogy a gyerek óvodai versmondására, vagy a szombat esti ivós buliba veszel mélyen kivágott felsőt.
2018. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanarra a helyre jár mindkét csaj, esténként a helyu pubba.
2018. jún. 27. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Irigység szokott lenni valóban. Versengenek a férfitekintetekért. Undorító


25f

2018. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!