Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem hazudok, csak elferdítem...

Nem hazudok, csak elferdítem az igazságot. Mit szóltok ehhez a mondathoz?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes! Jól vagy?
2018. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szóval füllent

Ugyan az mint a hazugság baaar Az elferdites nem olyan súlyos mint a hazugság mert kihagy részeket

Pl

Valós szituáció: elmentem a volt barátommal egy kávézóban és megcsókolt

Elferdítés: elmentem a volt barátommal egy kávézóba

Hazugság: én nem voltam sehol/ elmentem a volt barátommal egy kávézóba de nem történt semmi

Lehet h rossz a példa de azért erted a lényeget

2018. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze értelek:) Szóval ez egy kiskapu lehet arra, ha valamit nem akarok elmondani, ne vádolhassanak hazugsággal, ugye?
2018. jún. 27. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: Az nem elferdítés, hisz színigaz, hanem elhallgatás. Az más.



Kérdező, az elferdítés hazugság. Nem az igazat mondod.

2018. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De csak részben, a hazugság súlyosabb mint az elferdítés

Mindkettő undorító

2018. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Se a ferdítés (ami inkább füllentés), se a hazugság nem jó! Főleg ha emberekkel vagy kapcsolatban, akkor nagyon rossz dolog hazugságokra építeni a viszonyokat! Még hogyha nem is hazugságokon állna teljesen, akkor se helyes később se hazudni! Abból csakis rossz sülhet ki előbb-utóbb. De hogyha te ezt akarod kockáztatni másokkal, akkor hát csináld,... Ettől még nagyon rossz ötlet! És a legtöbben utálják a hazugságokat, én meg főleg utálom!
2018. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!