Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz a sok kedves...

Mitől lesz a sok kedves csajból beképzelt pi. Csa (elnézést a kifejezésért)?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt megismertem egy csajt, aranyos volt, mosolygós, kedves, barátságos és emellett szép. Most újra láttam párszor, jópár év elteltével, beképzelt lett, fenn hordja az orrát, látszik rajta, hogy lenézi az embereket, s ezek mellett még kihívóan is van sokszor öltözve. Facebookja tele van magamutogató képekkel(kinn a csöcsök, mini ruha, esetleg fürdőruhás kép, amin a feneke látszik)

Mitől válnak ilyenné a rendes csajok?


2018. jún. 28. 11:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Sajnos ilyen a mai világ

Nekem volt egy barátnőm ( ráadásul bff-em volt) faluból átment városi suliba és azóta lenéz engem ha elmegyek mellette köszönök ő motyog valamit aztán kiröhög :(

2018. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De értelmes, szerethető csaj volt, most meg... áh nem is tudom, hogy fogalmazzak 😐
2018. jún. 28. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem az exem volt eléggé telt, az elején visszahúzódó fajta volt

dicsértem, szerettem


egy idő után annyira beképzelt lett, mintha 10/10-es csaj lenne kb, minden pasi vágya

hogy én "mekkora főnyereményt fogtam ki", inkább csak egy ostoba kislányt :D

szerencsére már csak a múlt, de tanulságos volt

2018. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Crisopher ***** válasza:
Én se tudom, hogy lesz sok lányból 3,14 České aerolinie, de érdekelne a dolog.
2018. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Genetika.
2018. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt látják egymástól. A srácoknak meg erre van igényük.
2018. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ma, a közösségi média korában egy teljesen átlagos fiatal nő is kap 200 lájkot, ha felrak egy mosolygós, ráadásul a csapból is ömlik, hogy a nők milyen csodálatos lényeg, így persze hogy elszállnak.

Csak sajnos nagyon kevés az értelmes, izgalmas nő, a többség csak egyen ribizli.

2023. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!