Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öltözködésében befolyásol...

Az öltözködésében befolyásol egy lányt az, hogy introvertált?

Figyelt kérdés
Nekem sokat számít az első benyomás, és el szoktam gondolkozni, hogy stílusa, öltözködése alapján milyen lehet az illető. Igaz, hogy aki introvertált, az szeret egyszerűen, sportosan öltözni, hogy kerülje a feltűnést? Vagy ettől még szeretheti a szép ruhákat és a magassarkút?

2018. jún. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nos én introvertált vagyok, de csak azért is sportzakóban jártam a suliba :D

Általánosságban meglehet hogy szégyenlősebbek és kevésbé bevállalósak, de azért azt nem mondanám hogy mindegyik.

(Mondjuk azért én magassarkút nem vállalnék be 22/F)

2018. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Engem befolyásol. Kerülöm a feltűnő darabokat, élénk színek kizárva, magassarkút, szoknyát, ruhát nem hordok. Inkább egyszerűen, sportosan öltözködöm. 23N
2018. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagyátlagot veszünk, akkor meghúzható egy ilyen vonal. De sok introvertáltat láttam már feszülősben, és sok extrovertáltat sportos/egyszerűben. Szóval lehet következtetni, de nem szabad előítéletesnek lenni, mert tévedhetsz.
2018. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Én is introvertált vagyok, de szerintem sok mindent lehet rám mondani csak azt nem, hogy sportos. Soha életemben nem hordtam kimondottan sportos cuccokat, mert nem tetszik. Inkább a csinosabb ruhákat kedvelem, szeretem a blúzokat, szoknyákat, ruhákat, magassarkút, balerinát is, de nyilván hordok egyszerűbb és kényelmesebb cuccokat is pl. szimpla pólókat, ujjatlanokat és farmereket, vászoncipőket, de mondjuk ezek sem kifejezetten sportosak. Szeretem az ékszereket is, sminkelek, a hajamat is meg szoktam csinálni. A színeket, mintákat, csipkét is szeretem. Annyi, hogy nem hordok semmi olyat, ami nekem már sok és csicsás (pl. millió kövecske, idióta feliratok, masnik, 50 szín egyszerre stb.), valamint nem hordok kihívó vagy közönséges ruhákat, azt sem szeretem, ha bármim kilátszik pl. nincsenek dekoltál felsőim sem.
2018. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A személyiség befolyásolja az öltözködést, de egy introvertált lány nem feltétlenül csak sportos lehet.

Nekem pl volt egy lolita/schoolgirl korszakom, amikor nyakig begombolt blúzokban, combfixben és szoknyában járkáltam. Utána volt egy romantikus korszakom, amikor a virágos dressekért és a kötött kardigánokért voltam oda.

Manapság a kényelmes cuccokat szeretem, pl cicanadrág. Arra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy visszafogott, főleg az én seggemen:D

2018. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Benne van a kérdésedben a válasz: kerüli a feltűnést. Nyilván nem fog felvenni egy extraszűk miniruhát platform magassarkúval.
2018. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!