Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha a férfiak csak azokat...

Hogyha a férfiak csak azokat a képeket like-olják mondjuk facebookon, ahol meg vannak mutatva a dolgok, akkor miért csodálkoznak, hogy mivé válnak a nők?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért ne lehetne annyira értékes és érdekes egy nőnek úgy a fényképe, hogy nem villant. A férfiak mégis azt csinálják, hogy az ilyen képekre tucatjával mennek a like-ok és hozzászólások, míg a rendes lányok rendes kepeire nem sok. Minden nőnek jól esik, ha tetszik a férfiaknak és ilyenkor megfordul az emberek fejében, hogy talán mégse annyira szépek, mint azt gondolták!
2018. jún. 28. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyám profilképén egy benzinkúton ül és mignont zabál. Én belájkoltam...

Nem tűnt túl erotikusnak

2018. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért érdekelnek a lájkok ?
2018. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy magára valamit is adó nő nem lájkokra vadászik, hanem pasikra... :)
2018. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mádár0218 ***** válasza:
44%

Aki a like ok alapján gondolja azt, hogy jó nő e, az egy kész vicc.


Értem én hogy jól esik meg minden de ne a likeokat nézze, hanem hogy hányan szólítják le nézik, fordulnak utánna stb.


Én is likeok olyat aki kiteszi, mert jól néz ki sexy stb, de olyat is like olok aki nem tesz ki semmit még is gyönyörű stb.


Mindig többletben lesznek a villantós képeken a likeok, amúgy se ezzel kéne foglalkozni.


19/F

2018. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Minden nőnek jól esik, ha tetszik a férfiaknak" - ez így van. De mi köze van ennek a "like-okhoz"?? Én nem vagyok fent az arckönyvön, nyugalmam érdekében.
2018. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez inkább forditva működik. A csajok olyan képeket tesznek fel amin minden látszik és elvárják hogy tetszen mindenkinek.

ELVÁRJÁK, kötelezően !!!

2018. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Megfordítom a kérdést: a nők miért olyan képeket tesznek ki, face, instára, hogy rájuk irányítsák a figyelmet? Olyan kirívóan tetszelegnek, mint egy ribi, akkor miért csodálkoznak, hogy mire akarják őket használni?
2018. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nézd már meg kik meg miket írnak a ribis fotók alá, rakhatsz ki olyan képet magadról te is, de utána normális férfinak nem fogsz kelleni, de legalább örülhetsz hogy 50 like helyett 500 van...


"Minden nőnek jól esik, ha tetszik a férfiaknak és ilyenkor megfordul az emberek fejében, hogy talán mégse annyira szépek, mint azt gondolták!"


Férfiaknak nem esik jól ha tetszenek a nőknek? Mégis 10-ed annyi like-ot kapnak, mint a nők, de emiatt nem lesznek depressziósak, van aki like-t sem kap a férfiaknál, max a haveroktól, ez nőknél esélytelen, akármilyen ronda is. Ezek a férfiak legyenek öngyilkosok?

2018. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Minden nőnek jól esik, ha tetszik a férfiaknak"

Na és te milyen férfiaknak szeretnél tetszeni? Azoknak akik minden villantós képre csorgatják a nyálukat és nyomják a lájkokat?

2018. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A férfiak mégis azt csinálják, hogy az ilyen képekre tucatjával mennek a like-ok és hozzászólások, míg a rendes lányok rendes kepeire nem sok. "


De a "rendes lányokéra" olyanok lájkjai mennek akik tényleg érdeklődnek irántuk vagy maga a legalábbis maguk a képek tetszenek nekik és nem csak csak virtuálisan utánuk fütyülnek.


Amúgy a legtöbben nem csodálkoznak, és egyébként nincs is baj azzal, ha kicsit kirakod, amíg nem az az egyetlen értéked és ízléses maradsz.

2018. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!